Intel Extreme Masters oraz MeetUp@IEM Katowice 2017 dla każdego!

Intel Extreme Masters oraz [email protected] Katowice 2017 dla każdego!

Wyobraź sobie, że jesteś sławnym YouTuberem, który interesuje się gamingiem. Na pewno chętnie wybierzesz się na Intel Extreme Masters 2017 w dniach 4 i 5 marca, w końcu to impreza dla takich jak Ty. Wiesz, że podczas pobytu na imprezie spotkasz wielu swoich widzów, z którymi chciałbyś pogadać, zrobić sobie zdjęcie czy złożyć autograf. Z drugiej strony, chciałbyś poczuć atmosferę wydarzenia i być tak samo jednym z nich, jednym z fanów, a nie sławnym YouTuberem.


Z pomocą przychodzi ci [email protected] Katowice 2017, który organizowany jest podczas Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach. Podczas tegorocznej edycji IEM kontakt z ulubionym YouTuberem będzie znacznie ułatwiony i lepiej zorganizowany. Na specjalnie wyznaczonych stanowiskach i w danych godzinach, w strefie [email protected] Katowice 2017 będzie można, z czystym sumieniem, zintegrować się z ulubionym twórcą. Niezależnie czy chodzi o zdjęcie, podpis, piątkę czy chwilę rozmowy – oni wszyscy będą do waszej dyspozycji. Oni – to znaczy kto?

meetup_iem

Na IEM 2017 będzie cały przekrój YouTubowego świata. Do tej pory [email protected] akredytowało już aż ponad 150 YouTuberów. Podczas imprezy w Katowicach pojawią się tacy goście jak: Rezi, Multi, Naruciak, Poszukiwacz, Mamiko, Vertez, Kiślu, Dealereq, Tofiki, Thorek i wielu, wielu innych! Kolejne ogłoszenia YouTuberów pojawiać się będą co 2 godziny, podczas trwającego przez weekend maratonu na stronie MeetUp Polska.

Wstęp zarówno na IEM 2017, jak i na [email protected] Katowice 2017 jest w tym roku darmowy i każdy, kto jest chętny, może wejść na teren imprezy. Ze względu na przewidywaną dużą frekwencję, powstały bilety early entrance, które pozwalają na wcześniejszy wstęp na teren całej imprezy, a co za tym idzie jeszcze szybciej będziecie mogli wejść do strefy [email protected] Bilety są dla tych, którzy nie mogą doczekać się spotkania z ulubionymi YouTuberami, bez czekania w kolejce. Na stronie wydarzenia MeetUp'u trwa właśnie konkurs, w którym można wygrać trzy podwójne wejściówki early entrance! Macie czas do niedzieli 26.02 do północy (00:00). konkurs

Pomiędzy IEM oraz MeetUp Polska doszło do współpracy, która w zgrabny sposób łączy oba wydarzenia, bez szkody dla nikogo. Mówi się, że nie da się zadowolić wszystkich, a jednak wygląda na to, że znaleziono odpowiednie wyjście z tej sytuacji. Mocno trzymamy kciuki za powodzenie wydarzenia [email protected] oraz Intel Extreme Masters 2017.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.