IEM Katowice 2022 oficjalnie zapowiedziany. Wydarzenie czeka wiele zmian

IEM Katowice 2022 oficjalnie zapowiedziany. Wydarzenie czeka wiele zmian

Dziś podczas konferencji prasowej oficjalnie zapowiedziano IEM Katowice 2022 wraz ze szczegółami wydarzenia. Impreza w tym roku będzie nieco inna niż jej poprzednie edycje. Jakie zmiany nas czekają?


Tegoroczny IEM jest wyczekiwany z wielu względów. Jednym z nich jest fakt, że kibice po raz pierwszy od 2019 roku będą mieli okazje wejść do Spodka, co było niemożliwe podczas poprzednich dwóch edycji. Wszystko to ze względu na pandemię, która sporo pozmieniała w naszej codziennej rzeczywistości, z którą zmierzyć musieli się także włodarze IEM i w tym roku.

Z tego względu, IEM Katowice 2022 będzie wydarzeniem w pełni biletowanym, a na wydarzenie wejdą jedynie osoby posiadające aktualny Unijny Certyfikat COVID. Do takich osób zaliczamy zarówno osoby w pełni zaszczepione bądź posiadające status ozdrowieńca aktualny w dniu wydarzenia. W tym roku ponownie zabraknie za to strefy EXPO, co także związane jest z nadal trudną sytuacją pandemiczną.Tegoroczny IEM to jubileuszowa edycja. Wydarzenie odbędzie się już po raz dziesiąty w Katowicach. Organizatorzy dumnie chwalą się tym w swoich publikacjach, ciesząc się przy tym ponowną możliwością stworzenia wydarzenia, które w trudnych czasach w końcu odwiedzą fani esportu. Pierwsze mecze IEM Katowice 2022 odbędą się już 15 lutego. Szczegóły dotyczące biletów znajdziecie na oficjalnej stronie eventu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.