Poznaliśmy obsadę polskiej transmisji IEM Katowice 2020

Poznaliśmy obsadę polskiej transmisji IEM Katowice 2020

Intel Extreme Masters Katowice 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już 24 lutego w rozpoczną się pierwsze zmagania w CS:GO. Całe wydarzenie będziemy mogli obserwować online, także w języku polskim na kanale ESL_CSGO_PL. Wczoraj poznaliśmy pełną obsadę transmisji, w której nie brakuje znanych nazwisk!


Startujący 24 lutego turniej potrwa tydzień, a wszystkie mecze zostaną skomentowane przez Macieja „Morgena” Żuchowskiego, Kubę „KubiKa” Kubiaka oraz Łukasza „Hermesa” Pożyczka. Na dalszych etapach turnieju do tego grona dołączy także Piotr „Izak” Skowyrski. W roli ekspertów wystąpią natomiast: Kinga Kujawska, Michał „Wasiu” Wasik i Filip „Testree” Mątowski. Nie zabraknie także ciekawych gości, wśród których znaleźli się m.in. znani polscy gracze CS:GO, ale nie tylko. Są to: Tomasz „phr” Wójcik, Paweł „innocent” Mocek, Grzegorz „SZPERO” Dziamałek, Damian „Furlan” Kisłowski i Jakub „kuben” Gurczyński.

Obraz może zawierać: 11 osób, tekst

IEM Katowice 2020 oraz IEM EXPO dla szerokiej publiczności będą otwarte od 28 lutego do 1 marca. Jak co roku, event odbędzie się w katowickim Spodku oraz na terenie MCK (Międzynarodowego Centrum Kongresowego). Polską transmisję z tego wydarzenia obejrzycie na oficjalnym kanale ESL Polska, do którego przejdziecie klikając tutaj.

Źródło: ESL Polska

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.