Horizon Zero Dawn - mega sukces na YouTube

Horizon Zero Dawn - mega sukces na YouTube

Konsolowi gracze mogą pochwalić się przede wszystkim tytułami dostępnymi wyłącznie na daną platformę. Taką produkcją jest popularna w ostatnim czasie gra Horizon Zero Dawn, w którą bawić się mogą tylko posiadacze sprzętu od Sony. Na świecie przyjęła się bardzo dobrze - A jak wypadła w oczach polskich twórców internetowych?


Przed premierą dużo się o niej mówiło, a tuż po niej jeszcze więcej. Gra, która reklamowana była hasłami traktującymi o oryginalności oraz piękności świata, jakiego nie dostarczyła jeszcze do tej pory żadna gra wideo. Tak w skrócie określić można Horizon Zero Dawn, czyli exclusive na PlayStation 4.Większość recenzji jakie znalazły się w sieci po premierze tytułu potwierdziło zjawiskowość Horizon Zero Dawn. Pierwszymi wymienianymi plusami jest świat, który swoim realizmem i grafiką naprawdę zadziwia na każdym kroku. W internecie pojawiło się również mnóstwo filmów przedstawiających grę oraz przejście jej od początku do końca. Nie zabrakło oczywiście polskich materiałów, z których specjalnie dla Was wybraliśmy te najciekawsze.

Wszyscy przedstawieni przez nas internetowi twórcy, którzy zdecydowali się na nagranie Horizon Zero Dawn jednogłośnie mówią, że produkcja praktycznie niezbyt dużego studia prezentuje naprawdę wysoki poziom samej rozgrywki, jak i użytych mechanik. Sprawdźcie sami oglądając poniższe widea.Jesteśmy bardzo ciekawi również Waszej opinii na temat Horizon Zero Dawn. Dajcie koniecznie znać czy mieliście okazję sami zagrać w tę grę, a jeśli tak, to jakie macie wrażenia z rozgrywki.

Co sądzicie o Horizon Zero Dawn? Piszcie!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.