Honorata ,,Honey

Honorata ,,Honey" Skarbek - piosenkarka, blogerka, modelka czy YouTuberka?

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Honoraty Skarbek, jednej z najbardziej znanych i utalentowanych, młodych, polskich piosenkarek. Choć popularność tej dziewczyny najbardziej wzrastała kilka lat temu, to wcale nie przestało się o niej mówić i słyszeć, a wręcz przeciwnie, Honka jest dosłownie wszędzie. Jeśli nie śledziliście Honey na bieżąco, a jesteście ciekawi jak zmieniła się od czasów początku pojawiania się w mediach to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.
Honorata swoją przygodę z mediami i rozpoznawalnością zaczęła w bardzo młodym wieku. Mając kilkanaście lat zaczęła prowadzić bloga, którego rozwój w pewnym czasie nabrał niesamowicie szybkiego tempa. Już wtedy Intetnet miał ogromną moc, i choć być może nie tak potężną jak teraz, to jednak młodej Honoracie dał niesamowicie dobry start i pozwolił na przebicie się do świata show biznesu. Oprócz bloga modowego, który Skarbek prowadziła, chciała rozwijać także swoją karierę wokalną, gdyż trzeba przyznać, że ma niebotyczny talent. Stąd też, nie da się ukryć, że rok 2011 był zdecydowanie jej najlepszym rokiem. Wtedy to do obiegu trafiła jej pierwsza płyta, która nazwana była zwyczajnie jej pseudonimem artystycznym czyli ,,Honey" oraz zaczęła się jej współpraca ze znaną marką modową MOODO, z którą również, rok później, stworzyła własną kolekcję t-shirtów.
Mniej więcej tak wyglądały początki przygody Honey ze światem muzyki, mody, mediów i popularności. Teraz już, dziewczyna ciągnie za sobą ogromny bagaż doświadczeń. W ciągu sześciu lat wydała jeszcze dwa albumy, zdobyła masę różnych nagród i podbiła serca milionów Polaków. Aby jednak nie zostawać przy samej karierze muzycznej Honka nadal prowadzi swojego bloga i co więcej nie tylko jego, bo także, równie czynnie udziela się w ostatnim czasie na YouTube, gdzie co chwilę przybywają do niej nowi widzowie, z reguły są to ludzie, którzy pamiętają ją jeszcze z początków kariery. Aktualnie licznik subskrypcji Honoraty wynosi ponad 40 tysięcy i nie chce przestać rosnąć w górę. Na jej kanale znajduje się dosłownie wszystko, głównie utrzymany jest w tematyce lifestyle, jeśli jednak do tej pory nie oglądaliście Honey to zapraszamy Was także na jej kanał bo jej sposób prowadzenia jest dość nietypowy i zdecydowanie przykuwający oko. Reasumując: Honorata nie ustaje, wciąż dąży do coraz to nowszych celów i lata jej świetności ani trochę nie przeminęły, wręcz przeciwnie.
#photoshoot @arcadiusmauritzofficial 퓀� #styledby @hellokejti #new #photos #comingsoon 啀�


Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Z dnia na dzień wszystko układa jej się tylko lepiej i sama jest już na tyle doświadczona w swoim zawodzie, że radzi sobie nawet z każdym najgorszym hejtem, a odpowiadając na pytanie zadane w tytule artykułu, jak sami mogliście się przekonać, Honorata jest wszystkim z wyżej wymienionych! Jest i YouTuberką, zresztą coraz prężniej działającą, jest również piosenkarką, bo wciąż tworzy nowe kawałki i daje z siebie 110% procent podczas występów na scenie, jest również blogerką, bo jej blog jest wiecznie żywy i jest także modelką, bo bierze udział w masie przeróżnych kampanii! Pełen podziw za wszechstronność i kibicujemy Honoracie, żeby pięła się jak najwyżej.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.