WIDEO DNIA: Hity zza granicy Cyber Mariana!

WIDEO DNIA: Hity zza granicy Cyber Mariana!

Coraz częściej na naszych playlistach dominują zagraniczne piosenki. Część stała się już nawet nieodłącznymi elementami wszelkich tanecznych imprez. Małe podsumowanie, a przy okazji świetną parodię najpopularniejszych kawałków ostatnich lat stworzył Cyber Marian, który kolejny raz zadziwił nas swoją kreatywnością.


Film zatytułowany Hity zza granicy vol.2 po dzisiejszej publikacji z miejsca stał się prawdziwym hitem. Możemy usłyszeć tam m.in. piosenkę Hello Adele, Gucci Gang Lil Pumpa, Sorry Justina Biebera oraz, a może przede wszystkim, zobaczyć Cyber Mariana w roli twórców wymienionych wcześniej hitów. Wszystko zostało zrealizowane z ogromną pomysłowością i charakterystycznym stylem Cyber Mariana.Film przyjął się naprawdę świetnie i osiągnął już prawie 200 tysięcy wyświetleń, a równie dobrze wyglądają także oceny i komentarze pod samym filmem:
Marian człowiek orkiestra :-)

Powinien polecieć Kruci gang xD

Co tu sie odcybermarianiło xD

Marian ty to masz talent :))

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwszy tego typu film na kanale Cyber Mariana. Pierwsza część Hitów zza granicy pojawiła się jesienią 2014 roku również osiągnęła niemałą popularność. Na chwilę obecną przez ten czas obejrzano go niespełna 3 miliony razy, co czyni go jednym z najpopularniejszych filmów twórcy.W jednym z komentarzy pod najnowszym filmem pojawiła się także informacja, że światło dzienne ujrzy również film z największymi polskimi hitami ostatnich lat utrzymany w podobnej konwencji. Warto już teraz mieć kanał Cyber Mariana na uwadze, bo z pewnością jest na co czekać!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.