YouTuber kolejny raz przewozi klientów Ubera i Taxify szybkim autem

YouTuber kolejny raz przewozi klientów Ubera i Taxify szybkim autem

Każdy twórca na swoim kanale ma serię, która cieszy się największą popularnością. Dla Roberta z kanału Hi_5, subskrybowanego już przez blisko 100 tysięcy osób, zdecydowanie jest to seria z przewożenia klientów Ubera czy Taxify szybkimi autami. Na kanale YouTubera pojawił się kolejny tego typu odcinek, który już osiągnął niesamowite wyniki.


Seria została zapoczątkowana już ponad 4 miesiące temu materiałem z Lexusem RC F. Odcinek był jednym z pierwszych tego typu na polskim YouTube i w krótkim czasie osiągnął kilkaset tysięcy wyświetleń. Od tego czasu, na kanale Hi_5 pojawiły się już cztery inne podobne filmy, a najpopularniejszym z nich był ten z Nissanem GT-R, obejrzany na ten moment ponad milion razy.

Wczoraj Robert udostępnił do sieci nowy film bazujący na przewożeniu klientów Taxify oraz Ubera nowoczesnymi autami. Tym razem była to TESLA Model S, auto inne niż wszystkie poprzednie. W odcinku działo się naprawdę wiele, co docenili widzowie kanału Hi_5. Film w 24 godziny zdobył 150 tysięcy wyświetleń oraz mnóstwo pozytywnych opinii. Większość z nich pochwaliła filmik oraz to, jakie podejście do swojej twórczości, szczególnie w ostatnim czasie, ma Robert. Najnowszy materiał, o którym mowa w tym artykule, obejrzycie poniżej:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.