Hi_5 przedstawia film z wyprawy na północ Europy!

Hi_5 przedstawia film z wyprawy na północ Europy!

"To nie jest normalny film, zrób sobie herbatę i rozsiądź się wygodnie w fotelu, bo dziś zobaczysz moją podróż życia" - takimi słowami rozpoczął swój ponad 40-minutowy materiał pt. "Autem na Nordkapp" twórca kanału Hi_5. Co na nim zobaczymy?


YouTuber w zapowiadaną podróż ruszył latem tego roku wraz ze swoją dziewczyną Dominiką oraz psem - Ajzą. Robert wziął ze sobą kamerę i przejechał ponad 15 tysięcy kilometrów po Skandynawii, po drodze jadąc przez Litwę, Łotwę czy Estonię. Para dopłynęła dalej do Finlandii i szlakami jezior i lasów dotarła w miejsce celu podróży, czyli przylądek północy - Nordkapp. Następnie jadąc wzdłuż Norwegii, wrócili do kraju, przywożąc ze sobą setki wspomnień i gigabajty unikalnych materiałów wideo.

Całość opublikowanego kilka dni temu filmu jest niesamowicie ciekawie opowiedzianą historią z wieloma atrakcyjnymi ujęciami z kamery czy drona. Wśród opowieści z trasy, nie zabrakło także momentów na poruszenie głębszych tematów, które pozwalają zrozumieć różnice między życiem w Polsce, a życiem w niezwykle spokojnej Skandynawii.

Nie wszystko jednak przebiegło po myśli pary, a na filmie możemy obejrzeć także fragmenty trudnych momentów, dotyczących m.in. vana, którym poruszał się Robert i Dominika. Ostatecznie podróż okazała się wielkim sukcesem, który pozostanie w pamięci pary, nie tylko dzięki uwiecznieniu wszystkiego na kamerze.Materiał tymczasem został świetnie przyjęty przez widzów kanału i choć nie generuje takich wyświetleń jak inne filmy na kanale twórcy, jest on zdecydowanie tym, czego na polskim YouTube brakuje. Śmiało możemy polecić wam materiał YouTubera, a być może i was przekona on do tego, aby ruszyć na północ naszego kontynentu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.