Hed opuszcza szeregi kanału TVGRY

Hed opuszcza szeregi kanału TVGRY

Szymon "Hed" Liebert odejdzie z kanału TVGRY wraz z końcem stycznia 2022 roku. Informację o decyzji podała m.in. redakcja GRYOnline.pl.


Na początku grudnia mieliśmy do czynienia z opuszczeniem szeregów TVGRY przez Grzegorza "Gambrinusa" Bobrka - ówczesnego szefa projektu. Mało kto zapewne  spodziewał się, że miesiąc później doczekamy się kolejnej smutnej informacji.

Decyzję o odejściu podjął właśnie Szymon "Hed" Liebert, czyli niewątpliwie jedna z najpopularniejszych osobowości TVGRY. Materiały z jego udziałem pojawiać będą się do końca stycznia 2022 roku - potem skupi się wyłącznie na rozwoju własnego kanału (zadebiutował tam właśnie pierwszy film po dłuższej przerwie).

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Szymon Liebert (@hedgamer)


W oficjalnym oświadczeniu influencera możemy wyczytać:
Ta relacja między nami się nie kończy, bo będę tworzył filmy nadal – w tym na moim prywatnym kanale. Kończy się jednak współpraca z TVGRY, bo styczeń 2022 roku jest moim ostatnim miesiącem w ekipie.

O zmianach myślałem już w 2019 roku, ale wtedy postanowiłem raz jeszcze „przycisnąć”. Zostałem na trzy kolejne lata i nie mam wątpliwości, że to zasługa ludzi – świetnie się pracowało w tym zespole, super było współtworzyć TVGRY.

Teraz jednak chcę skupić się na realizacji pomysłów, które gromadziłem w głowie od miesięcy. Urzeczywistnienie niektórych z nich zobaczycie od razu, na inne przyjdzie trochę poczekać.

Część osób nie kryje teraz swoich obaw związanych z dalszym rozwojem projektem TVGRY, gdyż to właśnie Hed oraz Gambrinus podawani byli najczęściej za osoby tworzące najlepsze materiały.

 

Lubiliście materiały Heda w ramach publikacji na TVGRY? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.