Harry Potter: Powrót do Hogwartu - pojawił się pełen zwiastun programu!

Harry Potter: Powrót do Hogwartu - pojawił się pełen zwiastun programu!

Na portalu YouTube zadebiutował zwiastun jubileuszowego programu Harry Potter: Powrót do Hogwartu przygotowanego z okazji 20-lecia premiery pierwszej filmowej adaptacji prozy J.K. Rowling.


Już 1 stycznia 2022 roku będziemy świadkami debiutu specjalnego programu "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu". Po raz kolejny na ekranie będziemy mogli zobaczyć takich aktorów jak Daniel Radcliffe, Rubert Grint czy Emma Watson. Wszystko to rzecz jasna z okazji obchodów rocznicy premiery filmu "Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Właśnie otrzymaliśmy pierwszy pełen zwiastun produkcji, który nieco przybliża z czym fani będą mieli do czynienia:Przede wszystkim należy być przygotowanym na nostalgiczną podróż po Hogwarcie. Znani aktorzy nie tylko odwiedzą kultowe miejsca, ale także opowiedzą o swoich najcieplejszych wspomnieniach. Dodatkowo możemy liczyć na materiały zza kulis przedstawiające proces powstawania poszczególnych scen.

Na ekranie zobaczymy także m.in. takich aktorów jak: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis, Evanna Lynch czy Ian Har.

Dokładna data premiery na HBO GO niestety nie jest znana. Wiadomo jedynie, że nastąpi ona w styczniu. Pierwszego dnia tego miesiąca program pojawi się na HBO Max - platformie jeszcze niedostępnej w Polsce.

Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać dalszych informacji.

 

Czekacie na "Harry Potter - 20. rocznica: Powrót do Hogwartu"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.