Harry Potter powróci w wielkim stylu. Oto gra Hogwarts Legacy

Harry Potter powróci w wielkim stylu. Oto gra Hogwarts Legacy

Podczas wydarzenia PlayStation 5 Showcase zapowiedziano produkcję osadzoną w uniwersum Harry'ego Pottera. Akcja Hogwarts Legacy rozgrywać się będzie przed wydarzeniami znanymi z kultowych książek i filmów.


Jeśli jesteście fanami pełnego magii świata Harry'ego Pottera, to z pewnością nie przegapiliście wczorajszej prezentacji gry Hogwarts Legacy. Nowa gra - która zadebiutuje na PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 oraz PlayStation 5 - charakteryzować się będzie otwartością świata i dowolnością rozwoju postaci.

Co jak co - tytuł prezentuje się cudnie:Akcja tytułu rozgrywać się będzie w XIX wieku, czyli długo przed narodzinami Harry'ego Pottera. Mamy więc do czynienia z niejakim przełamaniem konwencji. Stworzymy własnego czarodzieja, którym przemierzymy nie tylko Hogwart, ale mnóstwo innych lokacji znanych z filmów i książek.

W przeciwieństwie do dotychczas wyprodukowanych gier, fabuła nie będzie liniowa. Otrzymamy więcej zróżnicowanych ścieżek, zadań i możliwości rozwoju. Premiera Hogwarts Legacy w 2021 roku.

 

Co sądzicie o Hogwarts Legacy? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.