Halloween na YouTube!

Halloween na YouTube!

O tym wydarzeniu pisaliśmy już dla Was wczoraj w tym artykule. Jednak Halloween zwyczajowo obchodzone jest 31 października, czyli to dopiero dzisiaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Internetowi twórcy nie próżnowali wcześniej i nie robią tego także dzisiejszego dnia. Na tę wyjątkową okazję przygotowali dla nas sporo interesujących i mrocznych materiałów, które z przyjemnością dla Was opiszemy!


Zacznijmy od filmów, które pojawiły się najwcześniej. Jest wśród nich produkcja Admirosa, w której prezentuje nam halloweenową mapkę w grze Garry’s Mod. Ekipę złożoną z Mattynia, Flothara, Plagi oraz Diabeuu’a możemy tym razem oglądać w trybie Guess Who. Na tym oczywiście nie koniec, ponieważ do gry Dead by Daylight twórcy wypuścili niedawno wyjątkowe DLC, które wprowadziło w ramach Halloween nowego mordercę, nową mapę oraz nowego survivora. Wszystko oparte na motywach z filmu „Halloween”. Właśnie tego dotyczy kolejny już dzisiaj materiał twórcy.


Dodatkowo chcieliśmy Wam przypomnieć, że od godziny 20:00 w serwisie YouTube, na kanale Admiorosa prowadzony jest live stream z okazji Halloween. Tego nie możecie przegapić!


Bladii również nie zawiódł swoich widzów w ten wyjątkowy dzień i nagrał odcinek z gry, która została wydana specjalnie na tegoroczne Halloween, a mianowicie Hide and Shriek. Mechanika tej produkcji, jak i sam jej zamysł jest naprawdę ciekawy i klimatyczny. Przerażającej atmosfery i zabawy zaklęciami ciąg dalszy.


Ten twórca nie pominął także tak słynnego już na jego kanale Garry’s Moda. Tym razem jednak straszy swoich kolegów w trybie Hide & Seek. Zobaczcie sami!


W tym przypadku film jest dla stałych widzów Reziego pewnym zaskoczeniem. Już od dłuższego czasu na kanale twórcy nie pojawił się żaden horror, ale najwyraźniej warto było czekać na niego aż do Halloween. Gra Among the Sleep była zdecydowanie dobrym i podtrzymującym mroczny klimat wyborem. Strachu, a zarazem także śmiechu z zabawnych reakcji twórcy nie zabraknie.


Na pewno znacie popularną serię Poniedziałkowy Naruciak. Jednak czy odbieganie od tradycyjnej formy tych odcinków było dobrym pomysłem? Co do tego nie mamy wątpliwości, biorąc pod uwagę dzisiejszą datę. Wspólnie z Wezą twórca wykonał kilka challenge’y oraz bardzo mocno skwasił się po… sami przekonajcie się po czym!


Stuu włożył w swój halloweenowy odcinek naprawdę mnóstwo pracy. Sam wystrój wnętrza widoczny w tle robi na nas spore wrażenie. Dodatkowo mamy okazję dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest lepszy w robieniu lampionów z dyń. Czyżby twórca odkrył swój kolejny talent?


Nadszedł czas na Człowieka Wargę i jego standardowe, alternatywne podejście do tematu. W jego dzisiejszym materiale możemy poznać myśli większości Polaków, które przelatują im przez głowy w trakcie obchodzenia Wszystkich Świętych. Pomimo tego, że jest to tylko forma parodii, na pewno wielu z Was może się z tym utożsamić lub przy okazji nabrać odrobiny dystansu. Data publikacji poniższego filmu oraz fakt, że Halloween jest świętem pogańskim, także z pewnością nie są przypadkowe. Kanał Z Dupy nie mógł pominąć takiej okazji.


Chcecie poznać kolejne 3 filmiki, które podbijają Internet? Poszukiwacz wybrał dla nas nietypowe materiały z okazji Halloween. Oglądając ten odcinek Adama trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali lub dość mocno wyciszony dźwięk…


Kulinarnych, halloweenowych filmów nie było w tym roku wiele. Warto było jednak czekać aż do poniedziałku, żeby poznać przepis na tradycyjne, amerykańskie babeczki z jagodami w wykonaniu Kocham Gotować. Kto z Was nie chciałby osłodzić sobie tego strasznego i przerażającego dnia pysznymi Cup Cakes?


Oglądanie horrorów w Halloween stało się już w wielu domach praktycznie tradycją. Co zrobić, jak oglądany przez nas film okaże się naprawdę słaby? Na pewno nie zaszkodzi pozytywne podejście do sprawy i odrobina ostrej krytyki, co najlepiej przedstawia nam Mieciu Mietczyński w najnowszym odcinku Masochisty. Jeżeli chcecie przekonać się, co poszło nie tak podczas tworzenia filmu „Lubię nietoperze”, to koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.


Poniższy materiał to jeden z najlepszych halloweenowych pranków, jakie mogliśmy jak do tej pory zobaczyć. Oryginalne kostiumu i dobry pomysł stały się efektem krótkiego, ale efektownego filmu Nerva. Przecież odrobina strachu w codziennym życiu nikomu nie zaszkodzi, prawda?


A na koniec mała niespodzianka dla wszystkich, których ciekawi, jak wygląda prawdziwe amerykańskie Halloween. Opowie nam o tym znana wszystkim doskonale Kasia, którą kojarzycie w szczególności z Daily Vlogów Krzysztofa Gonciarza. Kto jak kto, ale akurat Kasia, ze względu na swoje pochodzenie, jest najbardziej wiarygodnym źródłem informacji dla halloweenowych zapaleńców. Więcej o najnowszej inicjatywie Kasi pisaliśmy dla Was tutaj.

Mamy też dla Was kilka zdjęć, które YouTuberzy wstawili dzisiaj na Instagrama. Mroczny klimat chyba właśnie sięgnął zenitu!


#halloween #pumpkins 💕🍂👻 @mamykwiaty @fpielesiak


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Szparag Karolina Pielesiak 🎋 (@karolinapielesiak)
Bu!!!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marek Hoffmann (@adbunio)
Najlepsza grupa <3 -Dlaczego masz na czole "frajer"? - Oglądałam wszystkie odcinki Tube Raiders XD, kocham halloween.


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Marek Hoffmann (@adbunio)
Halloween nadchodzi! 🕷 my jesteśmy w domku nad jeziorem i będzie upiornie! ⚰


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zuzanna (@zuzeklobuzek)
HAPPY HALLOWEEN!


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika STUART KLUZ-BURTON (@stuuburton)
Gotowi na Halloween? ✔️ Film na DG - SZKŁO W OKU! ⚫️ https://www.youtube.com/watch?v=0u6JruIFpS4


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀🌟 DG 🌟 (@dgshowtv)

A jak Wy obchodzicie w tym roku Halloween? Który special od twórców podobał Wam się najbardziej? Piszcie w komentarzach!


 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl