Kolejny zwiastun Gwiezdnych Wojen trafia do sieci!

Kolejny zwiastun Gwiezdnych Wojen trafia do sieci!

Hype Train, który wiezie w swoich wagonach Star Wars: The Last Jedi jest już bardzo rozpędzony i z prędkością światła mknie ku premierze filmu. Nie tak dawno na łamach naszego serwisu pisaliśmy o filmie także i my, gdy w sieci pojawił się główny zwiastun nadchodzącego The Last Jedi czy też o zapowiedzi trybu dla pojedynczego gracza w grze Battlefront II utrzymanej w tym samym uniwersum. W sieci pojawił się kolejny materiał video przedstawiający nam przedsmak tego, co czeka nas w kinach już w grudniu, za nieco ponad miesiąc.


Krótki, bo trwający jedynie 45 sekund, zwiastun filmu zawiera kilka niepublikowanych wcześniej scen. Szczególnie cieszy obecność Luke'a Skywalkera na legendarnym już statku Sokół Millennium, rodem z filmów ze starej trylogii, czy też ujęcia z sali Snoke'a, obecnego przywódcy ciemnej strony Mocy razem z jego Czerwoną Strażą. Oczywiście w zwiastunie zawarte są także inne warte wspomnienia sceny, najlepiej jednak sprawdzić je samemu na poniższym zwiastunie.Bez wątpienia szykuje się kolejny kinowy hit, dlatego im bliżej premiery, czyli 14 grudnia, materiałów promocyjnych będzie coraz więcej. W kuluarach mówi się już nawet, że będzie to sporo lepsza produkcja niż Przebudzenie Mocy! Przypominamy, że bilety na najnowszą VIII (licząc główny kanon) odsłonę Gwiezdnych Wojen, są już dostępne w sprzedaży - warto mieć to na uwadze, planując seans w swoim ulubionym kinie.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.