Gwiazdy i YouTuberki na premierze nowej linii kosmetyków zagranicznej marki

Gwiazdy i YouTuberki na premierze nowej linii kosmetyków zagranicznej marki

„Kto powiedział, że nie możesz?” to hasło promujące Mark, czyli nową linię kosmetyków marki Avon, która jest skierowana do odważnych, pewnych siebie kobiet, lubiących się wyróżniać i nie bojących się wyzwań oraz eksperymentów – także na polu makijażowym. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że linia ta od razu zainteresowała polskie gwiazdy, blogerki i YouTuberki, które znane są z zamiłowania do ciągłego zaskakiwania swoim wyglądem. Imprezę promującą kosmetyki odwiedziły m.in. Red Lipstick Monster, Macademian Girl, TheOleskaaa i Patrycja Kazadi – chcecie zobaczyć jak się bawiły?


Feeria intensywnych kolorów, wyraziste makijaże i przyciągające spojrzenia stroje – ta premiera bez wątpienia miała za zadanie przykuwać uwagę i zadanie to zostało wykonane w stu procentach. Zarówno ambasadorki linii, czyli Red Lipstick Monster i Patrycja Kazadi, jak i pozostali goście doskonale wczuli się w klimat towarzyszący imprezie i zadbali o to, by ich wygląd współgrał z hasłem przewodnim marki. Dzięki temu na zdjęciach z tego wieczoru możemy podziwiać przepiękne stylizacje cechujące się przede wszystkim kolorem, a w zasadzie grą kolorów, które teoretycznie powinny do siebie nie pasować, a jednak łączą się w nietypową, a przy tym odważną całość. W końcu kto powiedział, że nie możesz?

Premiera nowej linii kosmetyków miała dość duży oddźwięk w świecie kręcącym się wokół tematyki mody i beauty, dlatego też nie dziwi nas wcale plejada gwiazd obecnych na tym wydarzeniu. Na zdjęciach możemy zobaczyć Red Lipstick Monster pozującą z Macademian Girl i Patrycją Kazadi, makijażystkę Karolinę Zientek, YouTuberkę TheOleskaaa i wiele innych Pań, które na co dzień – zawodowo czy też nie – mają do czynienia z kosmetykami. Mało tego, z tego co widać wszystkie te panie najwyraźniej świetnie się bawiły w swoim towarzystwie - co za girl power w czystej postaci! Obiegające internet zdjęcia z imprezy stają się coraz popularniejsze – prezentujemy Wam kilka z nich:

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl