Gural wkrótce może usłyszeć nowe, poważne zarzuty!

Gural wkrótce może usłyszeć nowe, poważne zarzuty!

W marcu tego roku internet żył sprawą Gurala, który za swoje haniebne czyny został zatrzymany przez policję. Sprawa cały czas jest w toku, a na jaw cały czas wychodzą nowe zarzuty.


Szerzej o całej sprawie pisaliśmy w tym miejscu, więc każdy, kto nie jest zapoznany ze sprawą powinien zapoznać się z tym materiałem.

Główne problemy Gurala z prawem wiążą się z tym, że zachęcał on młode dziewczynki do obnażania się podczas trwania transmisji, obiecując im, że jest ona wyłączona, gdy oczywiście tak nie było. Odnotował to Ośrodek Monitorowania Zachowań Ksenofobicznych i Rasistowskich.

Sprawą zajmuje się policja, która twierdziła, że sprawa jest rozwojowa i że oprócz postawionych zarzutów nawoływania do nienawiści dojdą kolejne. Funkcjonariusze w tym celu czekali na to aż przesłuchane zostaną dwie nastolatki, którym Gural proponował seks lub rozbieranie się przed kamerą. Dziewczynki zostały przesłuchane, co oznacza, że Gural może usłyszeć kolejne zarzuty.

Jak mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji:
Sprawa nadal się toczy. Obecnie analizujemy kolejne nagrania. Niewykluczone, że liczba zarzutów oraz osób poszkodowanych wzrośnie.

Jeśli zarzuty w postaci namawiania do seksu za pieniądze zostaną potwierdzone, to może się to przełożyć na znacznie wyższą karę dla Gurala. Taki czyn jest karany od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Czy tak się stanie pokażą kolejne miesiące.

Źródło: Głos Wielkopolski

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.