GTA VI - wyciekło kolejne, bardziej szczegółowe zdjęcie mapy

GTA VI - wyciekło kolejne, bardziej szczegółowe zdjęcie mapy

W sieci pojawiła się grafika ukazująca - prawdopodobnie - mapę świata GTA VI. Nadchodząca produkcja ma zabrać użytkowników ponownie do Vice City i okolic.


O GTA VI wciąż nic nie wiadomo. Deweloperzy nie wypowiedzieli się jeszcze ani słowem o projekcie, lecz jedno jest pewne - prędzej czy później się go doczekamy. Przecieki dotyczące kolejnej odsłony popularnej serii gier wideo pojawiają się w sieci bowiem dosyć regularnie.

Ostatnio mieliśmy do czynienia z informacją głoszącą, iż premiery produkcji nie mamy co spodziewać się wcześniej niż na przełomie 2023/2024 roku. Termin ten jest jak najbardziej prawdopodobny, lecz oczywiście nie został oficjalnie potwierdzony.

Źródło: 4chan (via Reddit)


Teraz w internecie zaczęło krążyć zdjęcie przedstawiające mapę, po której będzie nam dane się w GTA VI poruszać. Jest to już druga tego typu grafika i użytkownicy praktycznie już nie mają wątpliwości, że Rockstar Games zabierze graczy do Vice City i okolic. Ujęcie bowiem do złudzenia przypomina południową część Florydy.

Wygląda więc na to, iż za kilka lat ponownie zawędrujemy do Miami. Nie jest to oczywiście nic pewnego i do tychże przecieków należy podchodzić z ogromnym dystansem, ale jak wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia i użytkownicy coraz bardziej wyczekują wieści o GTA VI.

 

Czekacie na GTA VI? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.