GTA V najlepiej sprzedającą się grą wszech czasów w USA

GTA V najlepiej sprzedającą się grą wszech czasów w USA

GTA V - dzieło Rockstar Games - to gra, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Produkcja została wydana we wrześniu 2013 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. Bardzo duża część fanów tego tytułu, kocha tę grę za tryb online, który zdecydowanie przyczynił się do wspaniałych wyników i tak wielkiej ilości sprzedanych egzemplarzy najnowszej części GTA.


GTA V jest aktualnie najlepiej sprzedającą się grą w historii USA. Na chwilę obecną, gra została sprzedana w ponad 85 milionach egzemplarzy. Dowiadujemy się tego z raportu opublikowanego przez Take-Two Interactive Software. Najnowsza część GTA jest najlepiej sprzedającą się produkcją w USA pod względem przychodów oraz biorąc pod uwagę liczbę zakupionych egzemplarzy na wszystkich platformach.Na sukces gry może wskazywać cena - $60/£40/€60 utrzymująca się od czasu jej wydania. Jak wskazuje SteamSpy - usługa pozwalająca śledzić statystyki gier przy pomocy serwisu Steam - egzemplarze GTA V zakupione w tej platformie stanowią 10% całkowitej sprzedaży. Pomimo już długiego czasu istnienia gry, większość nowych tytułów może tylko zazdrościć tak wielkiej rzeszy fanów.W serwisie Steam, gdzie gracze mogą oceniać tytuły gier, GTA V ma "mieszane" opnie. Ten poziom wynika z ogromnej ilości wystawianych niskich ocen w styczniu tego roku. W okresach poza skokiem negatywnych opinii, GTA nosi znacznik "w większości pozytywne". Największym problemem Rockstar Games, są oszuści. Studio stara się stale eliminować nieuczciwych graczy, jednak ten system nie jest bezbłędny.

GTA V zdobyło ogromną popularność, a studio Rockstar Games nie zmarnowało okazji i udało im się utrzymać wielką popularność, dzięki stałemu dodawaniu darmowych aktualizacji i dodatków. Wielka ekipa specjalistów stale czuwa nad tym, aby gra funkcjonowała jak najlepiej - gracze bardzo to doceniają i mogą czerpać wiele przyjemności z rozgrywki.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.