GTA V dostępne za darmo! Pojawi się także Wiedźmin 3?

GTA V dostępne za darmo! Pojawi się także Wiedźmin 3?

Wygląda na to, że informacja o bezpłatnym GTA V na PC, okazała się być jak najbardziej prawdziwa. O wczorajszej promocji, jako pierwsza, poinformowała redakcja GRY-OnLine, a teraz Los Santos  może odwiedzić każdy chętny. 


GTA V można pobrać bezpłatnie na platformie Epic Games Store, od wczoraj, godziny 17:00 czasu polskiego przez najbliższe dni. Informacja ta została wcześniej potwierdzona przez samo Epic Games, za pośrednictwem wpisu, opublikowanego na ich Twitterze. Ten, został dość szybko usunięty, jednak kilku internautów zdołało w porę zrobić zrzut ekranu nieistniejącego już tweeta. Najważniejsze jednak, że gra jest już dostępna całkowicie za darmo, a serwery Epic Games po wczorajszym oblężeniu, w końcu ruszyły!

"Nieoficjalne źródła" tym razem okazały się jak najbardziej wiarygodne, a piątą odsłonę cyklu Grand Theft Auto można pobrać do 21 maja, po czym zostanie przypisana do naszego konta już na stałe. Dodatkowo, gracze zauważyli pewną anomalię dotyczącą ceny Wiedźmina 3 GOTY, który również ma trafić na EGS. Zamiast ceny tytułu, na platformie widnieje napis "Coming Soon", co również może oznaczać podobną promocję gry CD Projektu, co w przypadku GTA V.  Póki co nie ma więcej informacji na ten temat, a więc pozostaje po prostu czekać.
Witcher 3 GOTY is shown as coming soon on the store but can't be searched from r/EpicGamesPC


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.