GTA: Trilogy z fatalnymi ocenami graczy

GTA: Trilogy z fatalnymi ocenami graczy

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition na PC jest już w pełni dostępne. Otwarcie gry zaliczyło jednak bardzo słabe opinie, a na portalu Metacritic produkcja otrzymała ocenę 0,5/10 na podstawie ocen ok. 3,5 tysiąca użytkowników serwisu. 


Gracze skarżą się przede wszystkim na błędy wynikające z rozgrywki, w tym modele postaci czy deszcz, który znacznie pogarsza widoczność. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że odnowiona wersja kultowych części GTA będzie wyglądała w taki sposób. Niezadowolenie graczy jest zatem w pełni zrozumiałe. W serwisie Metacritic produkcja otrzymała ocenę 0,5/10, co oznacza, że jest to w tym momencie najgorzej oceniania gra w historii popularnej strony.

Fot.: Metacritic


W związku z tym, że oczekiwania graczy nie zostały w najmniejszym stopniu spełnione, część z nich domaga się zwrotu pieniędzy. Niektórzy piszą do Rockstar o możliwość zwrócenia tytuły ze względu na tragiczny stan gry. Jak reaguje na to firma?

Rockstar zainteresowanych odsyła do supportu, pisząc przy tym, że każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualne. Co to oznacza? Tego na ten moment nie wiemy i pozostaje nam tylko czekać na doniesienia graczy dotyczące rozwiązania sytuacji, ale możliwe jest, że przynajmniej część graczy będzie miała możliwość zwrócenia tytułu.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.