GTA: San Andreas do pobrania za darmo!

GTA: San Andreas do pobrania za darmo!

Tę kultową odsłonę serii Grand Theft Auto zna każdy.  Kto przynajmniej raz nie wyłączył w nerwach gry przy misji z pociągiem, niech pierwszy rzuci kamieniem. San Andreas od samego początku cieszyło się pozytywnym odbiorem ze strony graczy i chociaż w tym roku obchodzi swoje piętnaste urodziny, nadal ma wiernych fanów. Od 17 września możemy także zagrać w nie zupełnie za darmo.


Rockstar zdecydował się na stworzenie własnej platformy do kupowania i pobierania gier studia. Rockstar Game Launcher będzie konkurencją dla takich gigantów jak Steam, Origin czy Epic Games Store. Platforma póki co jest bardzo skromna - oferuje możliwość kupowania nowych tytułów, uruchamiania gier, przetrzymywania zapisów w chmurze oraz pobierania aktualizacji, ale wszystko jeszcze przed nią.Powodem takiego działania Rockstara prawdopodobnie jest fakt, że wielkimi krokami zbliża się data premiery Red Dead Redemption 2 na PC. Rockstar, udostępniając GTA San Andreas za darmo, zapewne chce przetestować swoją platformę przed wielką premierą, a także zachęcić użytkowników do korzystania z niej. Oferta jest ograniczona czasowo, ale nie wiemy, kiedy się skończy. Platformę można pobrać ze strony producenta. Warto skorzystać, żeby raz jeszcze usłyszeć legendarne Big Smoke'owe "all we had to do, was follow the damn train, CJ!"


Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.