GTA Online z dodatkiem ze znaną postacią z GTA IV!

GTA Online z dodatkiem ze znaną postacią z GTA IV!

GTA IV jest trochę zapomnianym i niedocenionym tytułem, który miał do zaoferowania bardzo wiele. Była to przede wszystkim poważna i dojrzała fabuła oraz wykreowany świat, który był bardziej szary niż cukierkowo-kolorowy jak w jej następcy. Do szarości świata znanego z Liberty City polotu dodawał gej Tony, który już niedługo powróci w GTA Online!


Już 24 lipca, czyli we wtorek, na serwerach GTA Online pojawi się nowy dodatek After Hours. Rockstar zdecydował się pozwolić swoim graczom poprowadzić klub nocny, a kto będzie się do tego nadawał lepiej niż Anthony Price, znany lepiej jako Gej Tony - jeden z bohaterów drugiego rozszerzenia do GTA IV?Gracze dostaną między innymi możliwość zatrudnienia w swoich klubach muzyków znanych z prawdziwego świata. W grze będzie można nawiązać współpracę między innymi z: Solomun, Dixon, The Black Madonna oraz Tale Of Us. Niektórych z nich można już zobaczyć na powyższym zwiastunie.

Nowy dodatek do GTA Online może być świetnym gestem dla wszystkich fanów nieco zapomnianego GTA IV. To także dobra okazja dla nowych graczy do zapoznania z Gejem Tonym. Brzmi kusząco, prawda?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.