Gry mobilne YouTuberów z milionami pobrań!

Gry mobilne YouTuberów z milionami pobrań!

Niedawno mieliśmy okazje usłyszeć o grze wydanej przez PewDiePie'ia, która biła rekordy pobrań na całym świecie.  Kilka dni temu kolejny twórca internetowy przedstawił nam swoją grę. Mowa o Romanie Antwoodzie, znanym pranksterze oraz vlogerze i o jego grze- Smile Inc, która w 48 godzin została pobrana ponad 2 miliony razy. Szczęśliwy i zaskoczony youtuber podziękował na swoim twitterze wszystkim, którzy pobrali jego aplikację.


 


O co chodzi w grze? "Roman Antwood i jego ekipa postanowiła w końcu dostać prawdziwą pracę-jedyny problem, to miejsca, w których muszą pracować"- tak brzmi opis gry.  Z pierwszych nagranych gameplay'ów możemy wywnioskować, że jest to gra zręcznościowa, w której naszym głównym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej.

Poniżej możecie zobaczyć film, który idealnie pokazuje, jak działa i wygląda gra.Wspomniany już wcześniej PewDiePie również wydał swoją grę. Jej nazwa to "Tuber Simulator". Możemy w niej sprawdzić się w roli osoby żyjącej z tworzenia filmików na platformie YouTube.  Jednym z naszych głównych zadań jest zdobycie popularności dla naszej postaci, a co za tym idzie, również zdobycie większych zarobków. Jednocześnie, poza dbaniem o nasz kanał i sprawy biznesowe musimy również spełniać zachcianki i inwestować w rozwój naszego bohatera.  W dniu opublikowania gry, fani YouTubera pobrali grę ponad milion razy w mniej niż 24 godziny.


Pobraliście już gry YouTuberów? Jak Wam się podobają?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.