Gry łączą, a nie dzielą… małżeństwo!

Gry łączą, a nie dzielą… małżeństwo!

Wczoraj na kanale Patryka "Roja" Rojewskiego pojawił się pierwszy film z serii Call of Duty: Black Ops III. Gra on na nim w trybie multiplayer, wraz ze swoją żoną Renatą "Perlą" Rojewską. Tym samym po raz pierwszy, na prośbę widzów, na nagraniu pojawiło się okienko z kamerką Perli:Ich tradycyjną wspólną serią jest let's play z CoD'ów, ale duet ten nagrał również takie gry jak: Worms: RELOADED, Unreal Tournament, Killing Floor czy drugą i trzecią część Serious Sama, a to tylko kilka przykładów ich twórczości. Nagrali także Q&A, gdzie razem odpowiadali na pytania widzów:  

Nie można oczywiście zapomnieć o wspólnych vlogach czy kilku tworzonych we współpracy odcinkach BazgRojek i kabaretach prymitywnie. Rojo nigdy nie ukrywał, że jego małżonka, jest dla niego inspiracją i wsparciem, także w jego działalności na YouTube.
Państwo Rojewscy są najlepszym przykładem na to, że gry łączą, a nie dzielą. Tak też brzmi motto kanału Roja co doskonale prezentuje właśnie ta seria. Jeśli jesteście zainteresowani ich wspólnymi filmami, zapraszamy was do zapoznania się z playlistą Perla & Rojo: https://www.youtube.com/playlist?list=PL022758CF0D219898.
Oskar Wadowski