Grand Video Awards przyjmuje ostatnie zgłoszenia filmów!

Grand Video Awards przyjmuje ostatnie zgłoszenia filmów!

Piąta edycja Grand Video Awards wystartowała już w sierpniu, tymczasem pozostały ostatnie dni, aby zgłosić swoje filmy do tego prestiżowego konkursu. Nie zwlekajcie!


Organizatorzy konkursu dla twórców wideo w sieci – Grand Video Awards, zamkną panel zgłoszeniowy już w najbliższą niedzielę (08.09) o godzinie 23:59. To ostatnia chwila, aby wziąć udział w konkursie, w którym pula nagród sięga 100 tys. złotych. Warunkiem uczestnictwa w GVA jest poprawne przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem platformy, do której przejdziecie klikając tutaj, a także uiszczenie opłaty w wysokości 85zł. W ramach tej opłaty można przesłać sześć filmów, pamiętając jednak, że do jednej kategorii można zgłosić nie więcej niż trzy wideo. W tym roku filmy można zgłaszać w aż 10 kategoriach głównych konkursu. Są to:

- Branded Content
- Gaming
- Hobby, podróże, sport
- Beauty, fashion, food
- Edukacja, nauka, technika
- Publicystyka i wideorozmowa
- Muzyka
- Wideotutorial
- Kultura i sztuka
- Rozrywka i komedia

GVA to także nagrody specjalne za Debiut Roku i Kanał Roku. W tym roku ponownie zostanie przyznana także Nagroda Widzów, którzy będą mieli okazję głosować na wybrane filmy poprzez stronę internetową.



Finałowa gala Grand Video Awards 2019 odbędzie się 9 października w kinie Iluzjon w Warszawie. To właśnie wtedy poznamy finalistów oraz laureatów wymienionych kategorii. W poprzednich latach był to m.in.: Krzysztof Gonciarz, Martin Stankiewicz, Cyber Marian, Emce, Sylwester Wardęga, Rafał Gębura czy Grupa Filmowa Darwin. Kto zwycięży tym razem? Tego przekonamy się już wkrótce!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.