Gramytatywnie 2017 startuje już w najbliższą sobotę!

Gramytatywnie 2017 startuje już w najbliższą sobotę!

Zawsze cieszą nas wszelkiego rodzaju akcje charytatywne prowadzone przez ludzi Internetu. Pokazuje to jak dużą siłą dysponuje sieć i to jak dobrze skierowana potrafi zdziałać naprawdę wiele dobrego. Już 2 grudnia 2017 roku, czyli w najbliższą sobotę rusza jedna z największych tego typu akcji na polskim YouTube - Gramytatywnie 2017 organizowane przez społeczność arhn.eu!


O poprzedniej odsłonie zbiórki pisaliśmy także rok temu. Tegoroczna, szósta już edycja Gramytatywnie to kolejna okazja do pomocy potrzebującym i zebrania pieniędzy na szczytny cel. Tym razem będzie to zebranie funduszy operację małego Iwo, który cierpli na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład spastyczny kończyn dolnych. Główną osią zbiórki będzie 24-godzinny stream, na którym społeczność arhn.eu z Dark Archonem na czele zagrywać się w różnego rodzaju tytuły. Wpływ na to co będzie dziać się podczas live'a będą mieli również sami widzowie. Przy pomocy swojego rodzaju donate'ów będzie można głosować na różne wyzwania i cele. Start wyznaczony jest na najbliższą sobotę 2 grudnia na godzinę 10.00 na oficjalnym koncie na Twichu. Cały przychód z reklam z transmisji oczywiście wesprze konto zbiórki. Prócz tego już teraz trwają specjalne aukcje z różnego rodzaju gadżetami z których sprzedaży również powędruje niemałe wsparcie. Istnieje również możliwość pomocy za pośrednictwem smsów. Więcej informacji i wszelkie niezbędne dane dostępne są pod głównym linkiem zbiórki, na stronie gramytatywnie.pl oraz fanpage'u na Facebooku.Mamy nadzieję, że akcję wesprze jak największe grono osób i z zebranych pieniędzy będzie można zrobić naprawdę dobry uczynek. Trzymamy kciuki i oczywiście zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych