Gracze The Sims 4 otrzymają możliwość wyboru orientacji seksualnej Sima

Gracze The Sims 4 otrzymają możliwość wyboru orientacji seksualnej Sima

Gra The Sims 4 cały czas wzbogacana jest poprzez kolejne dodatki. Najnowszym z nich ma być DLC pod nazwą "Licealne lata". Jedną z nowości tego dodatku będzie możliwość wyboru orientacji seksualnej swojego Sima.


O nowości poinformowało samo Electronic Arts, które przekazało, że funkcja wyboru orientacji seksualnej zostanie dodana do wspomnianego dodatku, a także zostanie zaimplementowana do podstawowej wersji gry przy nadchodzącej aktualizacji. Orientację seksualną postaci wybierzemy z poziomu zakładki "Stwórz Sima"
Dla naszego zespołu kreatywność, odkrywanie siebie i inkluzywność to podstawowe wartości i każdego dnia staramy się celebrować różnorodność, równość i otwartość w naszych grupach i społeczności. Mając to na uwadze, z radością przedstawiamy wszystkim Simomaniakom funkcję orientacji seksualnej. Tą aktualizacją, a także niedawną aktualizacją dodającą zaimki, robimy kilka kroków naprzód, by być grą, która szanuje i celebruje niuanse i różnorodność codziennego życia.Warto do tego dodać, że twórcy dodatku nie przewidują na ten moment dodania kolejnych płci, tłumacząc to ograniczeniami technicznymi gry. Dodatek "Licealne lata" do The Sims oficjalnie zadebiutuje już 28 lipca.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.