Gracze Minecraft mogą zagłosować na nowego moba

Gracze Minecraft mogą zagłosować na nowego moba

Twórcy Minecraft ogłosili głosowanie na nowego moba, który niedługo na stałe zawita w grze. Jest to już kolejny raz, kiedy Mojang oddaje wybór kandydatury w ręce graczy. O jakich stworach mowa i jak możemy zagłosować? Sprawdźcie!


Oficjalne głosowanie odbędzie się 3 października podczas transmisji na żywo na Twitterze Minecrafta. Mojang postanowił stworzyć 3 różne moby, z których tylko jeden zostanie ostatecznie umieszczony w grze. Wszystko zależeć będzie od wyboru fanów. Jak przedstawiają się kandydaci?Pierwszym z nich jest Iceologer — całkiem nowy przeciwnik zamieszkujący lodowe tereny. Twórcy zachęcają do oddania głosu na śnieżnego potwora, jeśli liczysz na małe utrudnienie w poruszaniu się po ośnieżonych górach.

Drugim mobem jest pasywna krowa-mutant Moobloom, czyli znana z Minecraft Earth odmiana Mooshrooma. Na grzbiecie tej zwariowanej wariacji krowy mają rosnąć kwiaty, a tam, gdzie kwiaty, pojawią się i pszczoły.

Ostatnim zawodnikiem w klockowym ringu okazał się Glow Squid. Ten raczej trzyma się z dala od innych mobów, nie zaatakuje cię, jeśli ty nie draśniesz go pierwszy. Glow Squid jest morskim stworzeniem, którego jedyną, ale jakże ciekawą cechą jest świecące, lśniące ciało.

Najważniejsze informacje o nadchodzącym głosowaniu znajdziecie tutaj.

 

Który mob najbardziej Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach!


Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.