Gracze GTA Online mogą zaszczepić swoje awatary przeciwko COVID-19

Gracze GTA Online mogą zaszczepić swoje awatary przeciwko COVID-19

Firma Pfizer rozpoczęła w Brazylii interesującą akcję zachęcającą do szczepień. Od teraz gracze GTA Online (RP) mogą zaszczepić swoje awatary przeciwko COVID-19.


#InGameVaccine to nowa akcja współtworzona przez Pfizera oraz agencje Ogilvy Brazil i Druid, której celem jest zachęcenie młodych ludzi do szczepień przeciwko koronawirusowi. Od teraz gracze GTA RP w tym kraju mogą zaszczepić swoje awatary w specjalnym punkcie Pfizera na serwerze Cidade Alta, który jest najbardziej popularnym serwerem Grand Theft Auto w Ameryce Łacińskiej.Umieszczenie swojej zaszczepionej postaci w mediach społecznościowych oraz przedstawienie, że jest się zaszczepionym także w rzeczywistości, uprawnia graczy do odebrania ciekawego bonusu. Jest to bandaż dodający odporność oraz symbolizujący szczepienie w grze, a także specjalny pamiątkowy ubiór.

Jakby tego było mało, do akcji zaangażowani są także popularni streamerzy, którzy "pracują" we wspomnianych punktach szczepień, promując przy tym całą inicjatywę. Co uważacie o tym pomyśle?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.