Szef HBO potwierdził, że finał Gry o Tron już za mniej niż rok!

Szef HBO potwierdził, że finał Gry o Tron już za mniej niż rok!

Rok 2018 dla fanów Gry o Tron jest odrobinę nijaki, wszak muszą oni obejść się smakiem, jeśli chodzi o ostatni sezon legendarnego już serialu. Wygląda jednak na to, że do finałowego sezonu nie zostało aż tak dużo czasu.


To już jest oficjalne, że ostatni odcinek Gry o Tron obejrzymy za mniej niż rok. Casey Bloys, czyli szef HBO, zaprezentował programowe plany na najbliższe miesiące. Najważniejszą informacją jest ta, że finałowy sezon Gry o Tron przewidziany jest na pierwszą połowę 2019 roku!Informacja ta może nie jest zbyt szokująca, ale nareszcie dostaliśmy oficjalne potwierdzenie o emisji finałowego sezonu Gry o Tron. Bloys potwierdził także, że fani serialu nie będą musieli mieć poserialowej depresji, gdyż HBO zamierza wyprodukować tzw. spin-off Gry o Tron.

Zdjęcia do niego mają ruszyć już w przyszłym roku i ma on opowiadać o wydarzeniach, które miały miejsce tysiące lat przed tym, co pokazano w Grze o Tron. Ważne jest też to, że nikt ze znanych bohaterów nie pojawi się w serialu.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.