Gra marzeń z Rojem i MSI

Gra marzeń z Rojem i MSI

Na pewno niejeden fan gier komputerowych rozmyślał nad tym jak wyglądałoby jego własne gamingowe dzieło. Niestety nie każdy posiada umiejętności programistyczne. Jednak firma MSI we współpracy z Rojem daje kreatywnym ludziom szansę na zgarnięcie ciekawych nagród, właśnie za wymyślenie własnej gry.


Dzisiaj na kanale Roja pojawił się film, który Patryk zaczyna od zapowiedzi pojawienia się na Intel Extreme Masters w Katowickim spodku. Jak jego fani zapewne wiedzą, daleko nie ma, bo właśnie Katowice są miejscem zamieszkania rodziny Rojewskich. Informuje on też, że będzie można go spotkać na stoisku MSI. Dokładne informacje zawarł w filmie, który pojawił się dziś na jego kanale.Wspomniane wyżej MSI dwa dni temu ogłosiło też konkurs, w którym można wykazać się kreatywnością i wygrać bardzo ciekawe nagrody.


Weźmiecie udział w konkursie? A może wybierzecie się na spotkanie z Rojem na IEM? Zapraszamy do odpowiedzi w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.