Dawid Fazowski wystartował z kulinarną serią

Dawid Fazowski wystartował z kulinarną serią

Seria "Przez Świat na Fazie" stała się, przez ostatnie lata, bardzo popularnym i bacznie śledzonym przez masę widzów vlogiem. Twórca zwiedził już z kamerą kawał świata, jednak od teraz, widzowie będą mogli sprawdzić, czy w gotowaniu jest równie dobry, co w podróżowaniu. 


Dawid Fazowski prezentował nam już materiały z licznych zakątków świata, jednak w obliczu obecnej kwarantanny, gdzie transport jest mocno ograniczony, twórca wpadł na pomysł serii, która mocno odbiega od prezentowanych przez niego do tej pory materiałów. Światło dziennie ujrzał pierwszy odcinek kulinarnych poczynań Fazy, który ma być wstępem do serii "Gotowanie na Fazie". Opublikowany przez YouTubera materiał możecie w całości zobaczyć poniżej:Na pierwszy ogień, twórca podjął się przygotowania prawdziwej klasyki polskiej kuchni, czyli pierogów. Cały materiał nie został oczywiście przygotowany w dobrze wyposażonej, domowej kuchni, a w charakterystycznych dla twórcy, warunkach polowych. Seria ma na dobre ruszyć od 17 czerwca, kiedy to ma pojawić się kolejny epizod kulinarnych dokonań Fazowskiego.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.