Gonciarz planuje wydać kolejną książkę!

Gonciarz planuje wydać kolejną książkę!

Pięć lat minęło od premiery poprzedniej książki Krzysztofa Gonciarza. Temat literackich projektów jego autorstwa ucichł na długi czas, aby w szczycie jego kariery powrócić ze zdwojoną siłą. Twórca ogłosił właśnie, że pracuje nad trzecim tego typu przedsięwzięciem w swoim życiu.


Najpierw "Wybuchające beczki", później "WebShows", a teraz? Krzysztof Gonciarz postanowił na razie nie wyjawiać tego sekretu, lecz jedno jest pewne - nowa książka jest na etapie wstępnej kreacji i już za jakiś czas poznamy więcej szczegółów na jej temat. Na ten moment niestety nie wiadomo praktycznie nic odnośnie tego projektu oprócz jednego, bardzo istotnego faktu - będzie on adresowany do wszystkich. Zarówno do tych, którzy z nazwiskiem Gonciarz spotykają się po raz pierwszy w życiu, jak i do tych, którzy z twórczością tego autora mają do czynienia od początków jego kariery. Będzie to książka przede wszystkim o kwestiach, jakie na filmach Krzysztofa nie były do tej pory szerzej poruszane.Jak mówi sam twórca - na pierwsze efekty działań poczekać będziemy musieli poczekać przynajmniej pół roku. Jesteśmy jednak pewni, że gdy książka zostanie już ogłoszona to okaże się naprawdę ciekawym i wartościowym dziełem.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.