Krzysztof Gonciarz w emocjonalny sposób komentuje milion subskrypcji na kanale

Krzysztof Gonciarz w emocjonalny sposób komentuje milion subskrypcji na kanale

Wczorajszy dzień okazał się bardzo ważny dla Krzysztofa Gonciarza. Popularny polski YouTuber osiągnął długo wyczekiwany próg miliona subskrypcji, o czym w specyficznym stylu podzielił się ze swoimi widzami. 


Ostatnie miesiące na kanale Krzysztofa Gonciarza upływają pod znakiem "pandemicznych vlogów". Ta nietypowa, przygotowana w artystycznym stylu i pełna zaskakujących momentów seria YouTubera, dobiegła właśnie końca. Twórca osiągnął milion widzów, który od tygodni stanowił dla Krzysztofa jeden z głównych tematów publikacji w internecie.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO WYWIADU Z KRZYSZTOFEM GONCIARZEM


Wraz z osiągnięciem tego kamienia milowego, Krzysztof opublikował kilkuminutowy film, w którym podzielił się z widzami swoimi przemyśleniami na temat tego, co robił przez ostatnie lata na kanale. Twórca postanowił spojrzeć także szerzej na ten aspekt, mówiąc o całym swoim życiu oraz temu, co tak naprawdę, w czasie jego trwania mu towarzyszy. Szczególną uwagę zwrócił na podróże oraz tworzenie materiałów. Jak dalej powiedział, potrzebował tygodni w odosobnieniu, aby dojrzeć do tego, jak wyrazić siebie. Komentarz zakończył się chwilą wzruszenia oraz wymownymi słowami "jestem artystą".Wraz z publikacją materiału "MILION", z kanału Krzysztofa zniknęły wszystkie dotychczas opublikowane filmy. Czy osiągnięcie okaże się zatem nowym etapem działalności twórcy w sieci? Biorąc pod uwagę symboliczny początek wspomnianego materiału i ukrycie wcześniejszych filmów, właśnie tego możemy się teraz spodziewać.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.