Goat Simulator 3 już wkrótce. Zapowiedziano kontynuację kultowej gry

Goat Simulator 3 już wkrótce. Zapowiedziano kontynuację kultowej gry

Coffee Stain Studios zapowiedzieli właśnie grę Goat Simulator 3, która będzie bezpośrednią kontynuacją kultowej produkcji z 2014 roku. Przy okazji opublikowano zwiastun będący parodią Dead Island 2. 


Podczas wydarzenia Summer Game  Fest doczekaliśmy się ogłoszeń wielu nadchodzących tytułów. Jednym z największych zaskoczeń okazała się jednak prezentacja zwiastuna drugiej części symulatora kozy, który został nazwany... Goat Simulator 3.

Zapewne wiele osób pamięta jak viralowa stała się gra z 2014 roku, gdzie kierowaliśmy kozą i rozwalaliśmy dosłownie wszystko, co stało nam na przeszkodzie. Produkcja w zamierzeniu była żartem i odpowiedzią na wszystkie absurdalne symulatory, więc jej popularność bardzo zaskoczyła deweloperów.

Teraz ponownie zaczęto mówić o tej pozycji - wszystko za sprawą ogłoszenia kontynuacji podczas cyfrowego wydarzenia Summer Game Fest. Osoby odpowiedzialne za oryginalny Goat Simulator przedstawili zwiastun będący parodią klipu promującego Dead Island 2 od firmy Techland. Gra została zapowiedziana w 2014 roku i wciąż nie doczekaliśmy się jej debiutu.Deweloperzy z Coffee Stain Studios postanowili więc pominąć "dwójkę" i od razu zapowiedzieć Goat Simulator 3. Tytuł pojawi się już na jesieni tego roku (PC, Xbox Series X|S, PlayStation 5) i zaoferuje mnóstwo ciekawych rozwiązań. Możemy przede wszystkim liczyć na... mnóstwo kóz oraz tryb wieloosobowy dla max czterech osób.

Świat ma być ogromny, także nie zabraknie wielu możliwości eksploracji oraz siania chaosu. Twórcy obiecują, że gra zajmie użytkowników na długie godziny. Konkretny termin premiery nie jest znany, lecz wkrótce powinien zostać on ujawniony.

Czekacie na Goat Simulator 3? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.