Zbiórka Globstory zakończona wielkim sukcesem!

Zbiórka Globstory zakończona wielkim sukcesem!

Miesiąc temu pisaliśmy o autorce kanału Globstory, która zdecydowała się pomóc potrzebującemu mężczyźnie i wystartowała ze zbiórką pieniędzy dla niego i jego rodziny. Już wtedy zbiórka okazała się wielkim sukcesem. Dziś natomiast możemy napisać, że efekt zbiórki przeszedł najśmielsze oczekiwania.


Wczoraj na swoim Facebooku Kaja Kraska, czyli autorka Globstory poinformowała wszystkich o zakończeniu zbiórki pieniędzy dla Pana Pov, któremu pomagała.

Celem zbiórki było zebranie 10 tysięcy złotych na dom, co udało się zrobić już po 24 godzinach. Po jakimś miesiącu zbiórki kwota urosła do 58 365 złotych! Jest to o wiele więcej, niż Kaja zakładała i z pewnością przyczyni się do poprawy życia wielu osób, a nie tylko Pana Pov. Tutaj możecie przeczytać, co do powiedzenia o tym ma sama zainteresowana:Tutaj możecie obejrzeć film, w którym Kaja przedstawia Pana Pov:Kaja celowo zamknęła już zbiórkę, ponieważ kwota jest już tak duża, że mogłaby zacząć sprawiać kłopoty formalne i prawne. Ponadto autorka kanału Globstory zaznacza, że zbliża się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i byłoby warto wesprzeć także tę inicjatywę.

Ta inicjatywa pokazuje, jak wielką siłę ma Internet i internauci. Zbiórka przeprowadzona przez Kaję jest także dowodem na to, jak zaangażowaną i odpowiedzialną społecznością może się poszczycić.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.