Dlaczego GlamPaula przeprowadziła się do Wrocławia?

Dlaczego GlamPaula przeprowadziła się do Wrocławia?

Pamiętacie nasz artykuł mówiący o tym, że GlamPaula przeprowadziła się do Wrocławia? Pewnie wielu jej widzów było zaskoczonych tą informacją i czekało na moment, w którym YouTuberka wyjaśni, co skłoniło ją do opuszczenia Warszawy. Okazuje się, że ten moment właśnie nadszedł – jesteście ciekawi, dlaczego Paula zmieniła miejsce zamieszkania?
GlamPaula najwyraźniej już się oswoiła z nowym miejscem zamieszkania – na jej kanale możemy zobaczyć coraz więcej filmów kręconych we Wrocławiu, a jej profil na Instagramie wypełniony jest zdjęciami zrobionymi podczas zwiedzania tego miasta. Choć Wrocław to niewątpliwie przepiękne miasto, wielu widzów dziwiło się jednak, że zdecydowała się ona tu zamieszkać, porzucając tym samym Warszawę, w której mieszkała ona od czasu ukończenia szkoły średniej. Duża liczba komentarzy z tym właśnie zapytaniem najprawdopodobniej zmotywowała YouTuberkę do tego, by wyjaśnić tę tak nagłą i niespodziewaną zmianę.
Mieszkanie w Warszawie zawsze było marzeniem GlamPauli – dlatego też po skończeniu szkoły bardzo cieszyła się ona z faktu, że może tam wreszcie zamieszkać. Duże miasto, pełno rozrywek, mnóstwo nowych osób – to przecież brzmi tak kusząco, prawda? Okazuje się jednak, że YouTuberka nie mogła się do końca odnaleźć w stolicy i czuła się tam nieco nieswojo. Dlatego też zaczęła ona powoli rozmyślać nad przeprowadzką do nowego miasta, co mogłoby jej zapewnić nowy start. Choć Paula brała pod lupę kilka większych miast w Polsce, to właśnie Wrocław wydał jej się najbardziej interesujący i to nie tylko pod względem samego miasta, lecz także jego rynku nieruchomości – mieszkanie we Wrocławiu stanowi po prostu dobrą inwestycję.Hej Miłej niedzieli #wroclaw #sunday #polishgirl #ootd #glampaula


Post udostępniony przez GlamPaula (@glampaula1)


Czy YouTuberka nadal myśli, że to była dobra decyzja? Oczywiście, że tak! GlamPaula dopiero odkrywa tajemnice i uroki Wrocławia, jednak jest ona zachwycona ukrytymi w nim skarbami – pięknymi kamieniczkami, urokliwymi knajpkami i jedynymi w swoim rodzaju atrakcjami. Samo mieszkanie w tym mieście również ocenia ona pozytywnie, choć trzeba przyznać, że chyba jest jeszcze zbyt wcześnie na taką ocenę. Trzymamy kciuki za to, by to właśnie Wrocław stał się miastem, w którym GlamPaula poczuje się jak w domu!