GlamPaula szczerze o swojej pracy i zarobkach!

GlamPaula szczerze o swojej pracy i zarobkach!

Pytania o zarobki YouTuberów to temat tabu – choć trzeba przyznać, że od niedawna coraz więcej YouTuberów decyduje się na mówienie na ten temat. Decyzję o poruszeniu tej tematyki w filmie podjęła również GlamPaula, najwyraźniej ze względu na liczne komentarze widzów z zapytaniami o to, jak się utrzymuje. Zobaczcie, co GlamPaula powiedziała o swojej pracy i zarobkach!
„Skąd masz tyle pieniędzy jak nie pracujesz?” – to i i inne tego typu pytania przewijały się pod filmami GlamPauli już od dłuższego czasu. Nie dziwi nas zatem fakt, że w końcu zdecydowała się ona na nie odpowiedzieć. Sama YouTuberka uważa jednak, że pytanie o to jest trochę nie na miejscu i odpowiedź na nie jest oczywista – pieniądze zdobywa się w końcu poprzez pracę. Paula podkreśla również, że wszystkie posiadane pieniądze uczciwie poprzez pracę – choć jej praca nie jest widoczna na co dzień w jej filmach.

Wszystkich widzów ciekawiło to, czy GlamPaula zajmuje się czymś jeszcze, czy tylko nagrywaniem filmów na swoje kanały na YouTube. Okazuje się, że praca GlamPauli opiera się w zasadzie tylko o YouTube. YouTuberka prowadzi dwa kanały – GlamPaula i GramPaula – na których filmy pojawiają się z dość dużą częstotliwością. Dużą część jej zarobków stanowią zatem wpływy z reklam, które są wyświetlane podczas oglądania jej filmów. YouTuberka wspomina również o wpływach z gościnnych filmów na innych kanałach i z kontraktów z różnymi markami.
Jak widać, praca GlamPauli jest dość niestandardowa – nie musi ona siedzieć przez kilka godzin dziennie w biurze lub w szkole, tak jak zapewne wielu z nas. Jak YouTuberka ocenia swoją pracę? Przede wszystkim docenia ona jej elastyczność – może ona być wykonywana niemal w każdym momencie dnia, w każdej chwili Paula można zrobić sobie przerwę i wyjść, a pozostałe do zrobienia rzeczy dokończyć po prostu później. Dzięki takiemu trybowi pracy nie jest ona również ograniczona jeśli chodzi o miejsce zamieszkania i może mieszkać tam, gdzie tylko jej się zamarzy – pracę na YouTube można wykonywać niemal w każdym miejscu na świecie. Minusem takiego rozwiązania jest jednak to, że YouTuberka jest w pracy praktycznie przez całą dobę – odpowiada ona na komentarze, montuje filmy, nagrywa. Choć nie jest to widoczne na filmach, obowiązków jest całkiem sporo.

Więcej informacji na ten temat dowiecie się z filmu GlamPauli, który znajdziecie tutaj:Co sądzicie o sposobie, w jaki GlamPaula zarabia na życie? Czy według Was YouTube to prawdziwa praca? Dajcie znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl