GlamPaula przefarbowała włosy!

GlamPaula przefarbowała włosy!

Zmień fryzurę na lato! – chyba tak można by podsumować modę na zmiany fryzjerskie, który panują w ostatnim czasie wśród YouTuberek beauty & lifestyle. Tym razem na zmianę zdecydowała się GlamPaula – zobaczcie czym nas zaskoczyła!
Długie, brązowe włosy są elementem charakterystyczny dla GlamPauli. YouTuberka w zasadzie nigdy nie zmieniała zbyt widocznie swojej fryzury od początku swojej przygody z YouTube – zawsze miała ona długie włosy i nigdy ich nie farbowała. Dlatego też dla wiernych widzów Pauli taka zmiana wyglądu stanowi pewnie ogromne zaskoczenie.

Paula nie zdecydowała się na farbowanie włosów w profesjonalnym salonie fryzjerskim, lecz przeprowadziła cały zabieg w domowym zaciszu, wykorzystując do pomocy koleżankę. Jak wiadomo, GlamPaula bardzo lubi zabierać widzów ze sobą w różne miejsce – nie powinno nas zatem dziwić to, że również cały proces farbowania można zobaczyć na jej nowym filmie. Jak widać, zajęło to sporo czasu, ponieważ włosy YouTuberki są dość długie – efekt końcowy jednak z pewnością zrekompensował długie i uciążliwe farbowanie.Jak wygląda GlamPaula w nowych włosach? Wybrany przez nią odcień jest nieco ciemniejszy niż jej naturalny kolor włosów, choć trzeba przyznać, że różnica jest dość subtelna. Jak przyznaje YouTuberka, samo farbowanie nie miało na celu zmiany koloru włosów, lecz bardziej wyrównanie jej naturalnego odcienia, który nieco zmienił się na skutek rozjaśniania końcówek. W tym momencie włosy GlamPauli cechują się jednolitym kolorem na całej długości i trzeba przyznać, że wyglądają pięknie!
Jak Wam się podoba nowa fryzura GlamPauli? Napiszcie nam w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl