Wiemy czy GlamPaula ma chłopaka!

Wiemy czy GlamPaula ma chłopaka!

Jest piękna, ambitna, prowadzi znany kanał na YouTube i cieszy się ogromną popularnością widzów. Nie powinno nas zatem dziwić to, że wiele osób interesuje się jej prywatnym życiem – to właśnie tak działa sława w Internecie. Ostatnio dość chwytliwym tematem w Internecie jest pytanie, czy GlamPaula ma chłopaka. YouTuberka postanowiła poruszyć ten temat w najnowszym filmie, odpowiadając w ten sposób na komentarze widzów.
W nowym filmie GlamPauli możemy podziwiać przepiękne Katowice, bo to właśnie tam udała się YouTuberka w odwiedziny do przyjaciela. Para zwiedziła razem miasto, zachwycając się jego nowoczesnością i pełnią barw, a także udała się na pizzę w popularnej części miasta. Scenariusz jak z wymarzonej randki, prawda? Okazuje się jednak, że spotkanie to wcale nie było randką, tylko spotkaniem dwojga przyjaciół – przynajmniej tak twierdzi YouTuberka.
Podczas spaceru YouTuberka poruszyła temat komentarzy dotyczących tego, czy ma chłopaka. YouTuberka w nieco żartobliwy sposób zaprzeczyła temu, żeby jej przyjaciel był dla niej kimś więcej. W tym samym tonie wypowiada się na filmie również Krzysztof, przyjaciel YouTuberki. Na filmie jednoznacznie widać, że para bardzo się lubi – nie pozostaje zatem nic innego niż pogratulować im tak pięknej przyjaźni!
Oczywiście film GlamPauli i poruszony w nim temat wzbudził ogromne zainteresowanie widzów i rozpoczął kolejną falę komentarzy ze spekulacjami dotyczącymi jej związku. Niektórzy widzowie posunęli się nawet do tego, by wypatrywać na filmie YouTuberki momentów, w których rzekomo trzyma ona przyjaciela za rękę… Widzowie GlamPauli najwyraźniej nie są usatysfakcjonowani zajętym przez nią stanowiskiem i nadal zadają nurtujące ich pytania - czy kiedyś doczekają się innej odpowiedzi ze strony Pauli?

Co sądzicie o nowym tym, że widzowie są aż tak zaciekawieni życiem prywatnym YouTuberów? Sądzicie, że to już naruszenie granicy prywatności? Dajcie znać w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl