Gimper prosi o pomoc w zbiórce dla mamy jednego z adminów Hajsowników!

Gimper prosi o pomoc w zbiórce dla mamy jednego z adminów Hajsowników!

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zebrać w jedno miejsce największe i najciekawsze akcje charytatywne naszych polskich twórców internetu. Jeśli nie mieliście okazji ich poznać, zapraszamy tutaj. Natomiast dzisiaj, pragniemy nagłośnić dobry czyn Gimpera. prosi on widzów, jak i wszystkich innych chętnych do pomocy, o wzięcie udziału w zbiórce na rzecz rehabilitacji mamy jednego z administratorów grupy Hajsownicy.
Tomek, na swoim oficjalnym Facebook'u nagłośnił ostatnio zbiórkę organizowaną przez jednego z aktualnych adminów grupy Gimpera. Akcja dotyczy pomocy 54-letniej mamie organizatora, której stan lekarze określili jako bardzo ciężki. Konsekwencją krwotoku podpajęczynówkowego i utraty przytomności, pani Barbara doznała silnego udaru mózgu i cierpi na tzw. afazję Broca - do komunikacji używa tylko kilku słów i ma problemy z ich wypowiadaniem, ma prawostronny paraliż prawej ręki i niedowład prawej nogi przez co nie jest w stanie sama się poruszać i wymaga całodobowej opieki.

Rehabilitacja przynosi wymierne korzyści, lecz pani Barbara 29 kwietnia została wypisana ze szpitala i od tamtej chwili potrzebujący sami muszą zapewniać pomoc poszkodowanej. Niestety koszty samej rehabilitacji oraz potrzebnych do poprawy zdrowia leków, przyrządów jak i samego koniecznego kapitalnego remontu mieszkania mamy administratora grupy, są ogromne, więc Gimper wraz z synem pani Barbary proszą o jakąkolwiek pomoc finansową, aby możliwie jak najszybciej i najlepiej pomóc jej w odzyskaniu dawnej sprawności.

Jeśli chcecie pomóc w zbiórce i/lub dowiedzieć się więcej informacji na temat akcji, odsyłamy pod ten link!

Poniżej znajdziecie podziękowania pani Barbary za pomoc ze strony Gimpera:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg