Gimper wznawia swój poboczny kanał!

Gimper wznawia swój poboczny kanał!

Niejeden twórca posiada na swoim koncie po dwa, trzy kanały. Zazwyczaj tworzone są one z myślą o nagrywaniu innej zawartości niż to ma miejsce na głównym profilu lub umieszczane są na nich archiwalne zapisy z transmisji na żywo. Gimper postanowił uczynić jeszcze coś innego, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.


Jeżeli na bieżąco śledzicie działalność Tomka to wiecie zapewne, że na jakiś czas zaprzestał prowadzenia transmisji na żywo, które były swego czasu nieodłącznym elementem jego twórczości. Założył wtedy osobny kanał o nazwie "Archiwum Gimpera", na którym pojawiały się regularnie zapisy z live'ów, więc każdy kto nie miał czasu śledzić transmisji na żywo mógł w każdej chwili zajrzeć na ten profil aby zaznajomić się z archiwalnymi materiałami. Koniec końców Archiwum zostało zawieszone ze względów oczywistych. Od trzech miesięcy nie pojawiało się na nim absolutnie nic i nic nie wskazywało na to, żeby sytuacja miała się jakkolwiek odmienić. Pozory oczywiście mylą i jak wielkim zaskoczeniem dla widzów Tomka okazał się fakt, że na zawieszonym kanale pojawił się świeży materiał.


To jednak nie koniec nowości! Jego nazwa została przemianowana na "Zagrajmy z Gimperem", przez co dużo osób zdziwiło się, że w ogóle subskrybuje ten profil. Zmiana nazwy nie jest bezpodstawna, bo oglądając klip możemy dowiedzieć się, że Gimper chce wznowić pracę na pobocznym kanale i poprowadzić tam właśnie tzw. "zagrajmy w" z różnych gier, które na głównym kanale nie cieszyłyby się zbyt dużą popularnością. Na pierwszy ogień zaprezentował nam produkcję zatytułowaną Reigns. Nie zdradzamy o co chodzi w samej grze, a zapraszamy Was do samodzielnego prześledzenia materiału i wysnucia własnych wniosków:
Mamy nadzieję, że filmy na nowym kanale pojawiać się będą regularnie i będą równie ciekawe jak ten powyżej.


Co sądzicie o wznowieniu kanału? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.