Gimper wznawia swój poboczny kanał!

Gimper wznawia swój poboczny kanał!

Niejeden twórca posiada na swoim koncie po dwa, trzy kanały. Zazwyczaj tworzone są one z myślą o nagrywaniu innej zawartości niż to ma miejsce na głównym profilu lub umieszczane są na nich archiwalne zapisy z transmisji na żywo. Gimper postanowił uczynić jeszcze coś innego, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.


Jeżeli na bieżąco śledzicie działalność Tomka to wiecie zapewne, że na jakiś czas zaprzestał prowadzenia transmisji na żywo, które były swego czasu nieodłącznym elementem jego twórczości. Założył wtedy osobny kanał o nazwie "Archiwum Gimpera", na którym pojawiały się regularnie zapisy z live'ów, więc każdy kto nie miał czasu śledzić transmisji na żywo mógł w każdej chwili zajrzeć na ten profil aby zaznajomić się z archiwalnymi materiałami. Koniec końców Archiwum zostało zawieszone ze względów oczywistych. Od trzech miesięcy nie pojawiało się na nim absolutnie nic i nic nie wskazywało na to, żeby sytuacja miała się jakkolwiek odmienić. Pozory oczywiście mylą i jak wielkim zaskoczeniem dla widzów Tomka okazał się fakt, że na zawieszonym kanale pojawił się świeży materiał.


To jednak nie koniec nowości! Jego nazwa została przemianowana na "Zagrajmy z Gimperem", przez co dużo osób zdziwiło się, że w ogóle subskrybuje ten profil. Zmiana nazwy nie jest bezpodstawna, bo oglądając klip możemy dowiedzieć się, że Gimper chce wznowić pracę na pobocznym kanale i poprowadzić tam właśnie tzw. "zagrajmy w" z różnych gier, które na głównym kanale nie cieszyłyby się zbyt dużą popularnością. Na pierwszy ogień zaprezentował nam produkcję zatytułowaną Reigns. Nie zdradzamy o co chodzi w samej grze, a zapraszamy Was do samodzielnego prześledzenia materiału i wysnucia własnych wniosków:
Mamy nadzieję, że filmy na nowym kanale pojawiać się będą regularnie i będą równie ciekawe jak ten powyżej.


Co sądzicie o wznowieniu kanału? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!