Gimper wraca do regularnych streamów!

Gimper wraca do regularnych streamów!

U Gimpera dzieje się ostatnio bardzo dużo. Jeszcze kilka dni temu byliśmy świadkami założenia zupełnie nowej grupy fanów Tomka oraz zainicjowania drugiego sezonu popularnej serii na jego kanale. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec nowości...
O nowej grupie "Odrodzeni Hajsownicy Gimpera" pojawił się ostatnio wpis na naszej stronie, który możecie przejrzeć klikając tutaj. Poinformowaliśmy w nim również o powrocie znanej i cenionej serii - "Overwatch Hajsowników", gdzie twórca przeglądał publikowane na powyżej wymienionej grupie memy, fanarty, remixy i inne mniej lub bardziej ciekawe posty i odpowiednio na nie reagował.

Tymczasem na kanał Tomka trafił krótki materiał, z którego dowiedzieć możemy się chociażby o dacie premiery drugiego sezonu "Overwatcha Hajsowników" – pierwszy odcinek opublikowany zostanie już jutro. Okazuje się również, iż YouTuber po dłuższej przerwie postanawia wrócić do prowadzenia regularnych transmisji na żywo, na które czekało wielu jego widzów. Nie będą one natomiast prowadzone na YouTube, lecz na platformie Twitch.tv. Warto zaznaczyć, że oprócz zwykłego czatu do wysyłania wiadomości pojawi się drugi, tylko do obrazków oraz gifów.

Opisany klip wideo znajdziecie poniżej:


Jak twierdzi Gimper – tegoroczny Dzień Dziecka będzie najlepszym z dotychczasowych. Patrząc na ilość rzeczy przygotowanych na ten okres dla swoich widzów, z pewnością można się z tym zgodzić!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl