Ogromny sukces projektu Szczur Gimpera!

Ogromny sukces projektu Szczur Gimpera!

O projekcie "SZCZUR" mogliśmy usłyszeć już jakiś czas temu, jednak oficjalny zwiastun promujący grę już się pojawił ! Gimper i ekipa pracująca nad produkcją stworzyła świetny tytuł, który już na starcie uzyskał świetną opinię wśród graczy. 


SZCZUR został zapoczątkowany przez Gimpera, który z inicjatywą stworzenia gry RPG wyszedł do widzów podczas swoich streamów. Niezależna gra komputerowa została zrobiona przez graczy dla graczy. Wczoraj po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy, oficjalny trailer produkcji i trzeba przyznać, że odniósł on spory sukces.


Po 24 godzinach od premiery zwiastuna kanał Basement Studios, na którym pojawił się materiał, zdobył 51 000 subskrypcji. Sam film został natomiast obejrzany ponad 135 tysięcy razy i pojawił się na 6 miejscu karty "Na czasie".

O trailerze poinformował widzów sam pomysłodawca projektu, czyli Gimper. Za pośrednictwem swojego kanału Tomek pokazał urywki zwiastuna i zachęcił fanów do obejrzenia materiału.


Już na pierwszy rzut oka widać, że projekt przygotowywany jest w bardzo profesjonalny sposób, a osoby tworzące go są stuprocentowo zaangażowane w jego produkcję. Ekipa nadal szuka jeszcze kolejnych członków, którzy także będą chcieli pomóc przy pracach nad projektem SZCZUR. Jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do grupy tworzącej grę, to koniecznie sprawdźcie opis oficjalnego trailera.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.