Gimper ściął się na łyso?

Gimper ściął się na łyso?

Co jakiś czas każdego z nas dopada nuda i postanawia coś w sobie zmienić. Niektórzy próbują wyrobić w sobie dobre nawyki, inni zmieniają swój wygląd. Jednak czasem wprowadzane przez nas zmiany wydają się dość radykalne. Zwłaszcza kiedy jesteśmy youtuberami, których na co dzień obserwują setki tysięcy osób przyzwyczajonych do tego jak prezentuje się przed kamerą ich ulubiony twórca.


Gimper znany jest z tego, że co jakiś czas wpada na różne nietypowe pomysły, którymi zaskakuje swoich widzów. Tym razem może wprowadzić ich w niemałe osłupienie. Każdy kto śledzi jego działalność, wie że jest on właśnie w trakcie swojej trasy koncertowej One Million Tour, o której pisaliśmy już jakiś czas temu w tym artykule. Trzy dni temu miał koncert w Lublinie, a już 23 października zawita w Kielcach gdzie ponownie wystąpi na scenie wraz z Kolegą Ignacym. Przez cały ten czas regularnie wrzuca różne filmy na obydwa swoje kanały, ale jeden z nich odrobinę się wyróżnia.W trakcie trasy, kiedy ma jeszcze bardziej napięty grafik niż zwykle, jego widzowie zapewne spodziewali się ewentualnych niedogodności, ale to co zrobił Tomek kompletnie ich zaskoczyło. Jeśli nie śledzicie Instagrama Grządeczki, ani nie oglądacie filmów na jego drugim kanale, to możecie jeszcze o tym nie wiedzieć, ale po zobaczeniu tego zdjęcia nie trzeba będzie już nic tłumaczyć. I wbrew waszym wątpliwościom, to nie jest fotomontaż.

grzadeczka-insta

Zapewne zastanawiacie się o co może chodzić. Tomek nie wytłumaczył jeszcze dokładnie, skąd taka zmiana wyglądu, dlatego możemy się tylko domyślać. Sezon golenia się na Pazdana skończył się już jakiś czas temu, więc może to efekt jakiegoś zakładu? A może to część jakiejś akcji? Gimper nie jest przecież jedynym twórcą, który postanowił zmienić fryzurę, bo już jakiś czas temu zrobił to również Ajgor Ignacy.

lysyajgor

Warto wspomnieć również o zakładzie między Boxdelem i Ziemniakiem, a ich widzami. Założyli się oni, że jeśli pod ich filmem na kanale Boxdela będzie sto tysięcy polubień to przefarbują oni włosy na czerwono. Przy poprzednim zakładzie wywiązali się i przy osiągnięciu przez widzów wymaganego pułapu wyświetleń, zgodnie z obietnicą, wypili mieszankę mleka i coli. Dlatego wiemy już, że ta dwójka nie rzuca słów na wiatr i że na pewno dotrzymają danego słowa.W trakcie pisania tego artykułu Gimper wrzucił na swój fanpage zdjęcie, na którym prezentuje swój nowy wygląd. Jak Wam się podoba?Fryzjer nie hamował się także podczas ścinania N3jxioma! Pazdan dał mu zwycięstwo w Fifie, więc nie zabrakło tego zdjęcia. Tutaj śmiało przyznajemy order "mistrza painta"!

n3jxiom

Jak myślicie, YouTube opanowała jakaś nowa moda związana ze zmianą fryzur? A może to część jakiejś większej akcji? Napiszcie co sądzicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.