Gimper powraca z wyczekiwaną serią z League of Legends

Gimper powraca z wyczekiwaną serią z League of Legends

Kilka dobrych lat temu gameplay'e z League of Legends były jedną z głównych serii na kanale Gimpera. Rozpoczęta 7 lat temu "Ucieczka z Piekła", a następnie seria "Kubek Grzybiarza" współtworzona między innymi z Isamu oraz MrFilipinski'm to kontent, który cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Twórca po kilku latach przerwy wrócił z kolejną LoL'ową serią.


Od ostatniego czasu kiedy mogliśmy oglądać poczynania Gimpera na Summoners Rift minęły ponad 4 lata. Twórca w 2016 roku opublikował łącznie 9 luźnych materiałów z tytułu Riot Games, a od tamtej pory widzowie wielokrotnie dawali do zrozumienia, że mają ochotę na wznowienie serii. Fani LoL'a na kanale Tomka musieli czekać aż do wczoraj, bowiem YouTuber rozpoczął nową serię, w której zamierza od zera wbić wymagany do rozgrywania meczów rankingowych 30 poziom, a następnie trafić do jak najlepszej dywizji. Daje to nadzieję na wiele potencjalnych materiałów z gry, a pierwszy z nich, opublikowany na kanale Zagrajmy z Gimperem,  możecie zobaczyć poniżej:Seria odziedziczyła nazwę po pierwszych gameplay'ach z Ligi na kanale Gimpera. Twórca mimo całkiem sporego stażu postanowił rozpocząć przygodę z LoL'em od samego początku, aby dać sobie czas na przyswojenie zawartości dodanej podczas jego nieobecności. Wbicie 30 poziomu konta zajmuje całkiem sporo czasu, a więc odcinków może w najbliższym czasie pojawić się całkiem sporo.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.