Gimper oficjalnie ogłasza wielki projekt!

Gimper oficjalnie ogłasza wielki projekt!

Jedna z najlepiej nam znanych grup na Facebooku po raz kolejny pokazała swoją siłę! Mowa oczywiście o Odrodzonych Hajsownikach Gimpera, gdzie ostatnia aktywność członków przeszła oczekiwania nawet samego twórcy grupy, który ogłosił coś wielkiego. Dziś doczekaliśmy się kolejnych szczegółów na ten temat!


Jakiś czas temu na grupie pojawił się post wraz z filmem dodanym przez Gimpera, w którym twórca poinformował o swoim nowym projekcie, nad którym aktualnie pracuje. Tomek postanowił zmotywować swoich fanów do polubienia postu i obiecał, że po przekroczeniu progu 15 tysięcy łapek w górę ujawni więcej szczegółów przed 20 października, czyli początkową premierą projektu.Aktywność pod postem była zaskakująca. Ustalony przez Tomka próg został osiągnięty w zaledwie 4 godziny! Zgodnie z obietnicą Gimper musiał podzielić się z grupą informacją związaną z tajnym pomysłem. W kolejnym filmiku YouTuber zdradził, że już w przyszły piątek obejrzymy jego nowy program, a cały projekt jest na tyle duży, że twórca zadecydował o stworzeniu oddzielnego kanału specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia.Gimper w nowym materiale nie zdradził jednak wszystkiego. Dziś stworzył natomiast specjalne wydarzenie, w którym poznajemy prawdopodobną nazwę kanału bądź serii - "Lekko nie będzie".  Wszyscy jesteśmy ciekawi pomysłów Tomka, dlatego czekamy już z niecierpliwością na pobicie kolejnego rekordu na Hajsach oraz na premierę programu Gimpera, która odbędzie się już 20 października.Kliknij tutaj aby dołączyć do wydarzenia! Aby wziąć w nim udział, trzeba być członkiem grupy "Odrodzeni Hajsownicy Gimpera". Warto to zrobić już teraz, gdyż Gimper już wkrótce opublikuje tam więcej informacji na temat projektu.

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.