Gimper kupił siłownię i klub sztuk walk

Gimper kupił siłownię i klub sztuk walk

Już 7 lat temu Gimper opublikował na swoim kanale materiał z siłowni, na której postanowił dokonać swojej przemiany. Teraz YouTuber ogłosił, że miejsce z którym związany jest od lat, trafiło w jego ręcę.


Wspomnianym miejscem jest "Fit Fight" na warszawskim Ursynowie. Klub sztuk walk oraz siłownia, została swego czasu zaniedbana pod względem infrastruktury. Historia klubu i jej zawodnicy, to jednak zupełnie inny temat, który jest bliski sercu Tomka "Gimpera" Działowego. To przede wszystkim z tych powodów, YouTuber postanowił wraz z Krzysztofem odkupić klub oraz zainwestować w niego duże pieniądze i czas.Do prawdziwej rewolucji doszło w ciągu ostatnich tygodni. Klub zyskał nową nazwę oraz nowy wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, w tym kolorystykę i wyposażenie. Cena remontu miejsca wyniosła ok. 150 tys. złotych.

Nowy klub sztuk walk i siłownia od Gimpera i jego wspólnika Krzysztofa nosi teraz nazwę "Hunter MMA Fight Club" i wspierany jest przez WK Dzik. Miejscówka mieści się przy ulicy Stefana Szolc-Rogozińskiego 11 na warszawskim Ursynowie. Tomek dla widzów przygotował liczne promocje i darmowe wejściówki na treningi, dlatego jeśli jesteście nimi zainteresowani, koniecznie obejrzyjcie jego materiał do końca.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.