Gimper i Mandzio najchętniej oglądanymi gamerami w październiku!

Gimper i Mandzio najchętniej oglądanymi gamerami w październiku!

Od wczoraj dostępny jest najnowszy raport trendów na YouTube firmy Sotrender. Wczoraj analizowaliśmy statystyki twórców bardziej globalnie, w tym artykule skupimy się na gamerach. 


Najwięcej odsłon 


Najwięcej wyświetleń na swoich kanałach w październiku wygenerowali: Gimper, Mandzio oraz Izak. Ten ostatni był najchętniej oglądanym gamerem w Polsce przez ostatnie dwa miesiące.

odslony-gaming-10-16

Najwięcej subskrybentów


W czołówce zestawienia największych gamerów w Polsce w ubiegłym miesiącu zaszły trzy zmiany. Rojo wyparł SKKF'a z TOP 5, Izak wyprzedził Multiego oraz Naruciak - Gimpera.

most-subskrybcje

Najwięcej aktywności


Najwięcej komentarzy pod filmami w październiku zebrał RoxMb, który na pierwsze miejsce awansował z miejsca... 211. O 40 pozycji przeskoczył też Eleven, a wzrosty zaliczyli także Izak, Mandzio oraz DeeJayPallaside.

najwie%cc%a8cej-aktywnosci

Najczęściej oceniani


Największą ilością ocen pod swoimi filmami mogą pochwalić się Gimper, Blowek oraz Mandzio. Najwięszy odsetek ocen pozytywnych miał Rojo - 99%.

najcze%cc%a8sciej-oceniani

W ciągu najbliższych dni będziemy analizować również pozostałe kategorie, koniecznie polubcie nasz profil na Facebooku, aby być zawsze na bieżąco.
Pełen raport dostępny tutaj

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Ile zarabiają polscy YouTuberzy? Raport APYnews [INFOGRAFIKA]

Oto najchętniej oglądani vlogerzy z kwietnia! #2

Stuu i Rezigiusz najchętniej oglądanymi gamerami w kwietniu! Sprawdź dokładne statystyki!

Kwiecień na YouTube – wyświetlenia, oceny i przyrosty fanów!

Sprawdź najpopularniejsze kanały rozrywkowe w lutym

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!