Gimper i akcja #JaStawiam. Widzowie przeciążyli serwery UNICEF

Gimper i akcja #JaStawiam. Widzowie przeciążyli serwery UNICEF

Coraz częściej na polskim YouTube odbywają się różnego rodzaju akcje charytatywne. Jako, że mamy obecnie okres świąteczny, wielu YouTuberów organizuje streamy czy eventy mające za zadanie pomóc potrzebującym. Przyszedł czas na coś innego, ale także niosącego pomoc. #JaStawiam to akcja zorganizowana przez UNICEF Poland, której celem jest zbiórka pieniędzy na obiady dla niedożywionych dzieci w Afryce. Organizacja poprosiła o wsparcie Gimpera, a efekty tej współpracy są wręcz niesamowite!


KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO PODSUMOWANIA WSZYSTKICH CHARYTATYWNYCH AKCJI YOUTUBERÓW I STREAMERÓW, KTÓRE MIAŁY MIEJSCE W GRUDNIU!


Akcja UNICEF ruszyła wczoraj w godzinach popołudniowych za sprawą postu, który znalazł się na fanpage'u fundacji. Cała zbiórka w założeniu polega na opublikowaniu na którymś z portali społecznościowych zdjęcia pustego talerza i wpłacenie darowizny w wysokości kosztu naszego posiłku.


W akcje w niesamowity sposób zaangażował się Gimper. Twórca nie raz już dał się nam wszystkim poznać jako osoba, która lubi pomagać innym i w przeciągu kilku godzin od rozpoczęcia akcji wstawił on informujący o całym wydarzeniu post oraz chwile później opublikował film na swoim kanale. Zobaczcie sami:

Post na fanpage'u Gimpera:

Opublikowany na kanale film:


Niespełna 20 minut po opublikowaniu na kanale Tomka powyższego materiału, na fanpage'u YouTubera niespodziewanie pojawił się filmik informujący o przeciążeniu serwerów UNICEF. Jak widać zainteresowanie akcją przerosło oczekiwania wszystkich, a widzowie Gimpera znowu pokazali swoją moc!

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwsza akcja charytatywna, w którą ingerował Gimper. Twórca ten bardzo często angażuje się w pomaganie innym, czy to przez udostępnianie różnego rodzaju zbiórek, czy też samemu zachęcając swoją widownie do bezinteresownej pomocy, czego idealnym przykładem jest Pajacyk Challenge czy pomoc dla małego Kacpra.YouTuberowi i jego widzom osobiście podziękował UNICEF w komentarzu pod postem na jego fanpage'u. Organizacja nie ukrywa zdumienia tak wielkim zaangażowaniem za co serdecznie podziękowała.


Aktualizacja: Do akcji dołączył również Alien, o czym poinformował wrzucając zdjęcie pustego talerza na swojego Instagrama.OGROMNE GRATULACJE PANOWIE! OBYŚMY CZĘŚCIEJ WIDZIELI TEGO TYPU ZAANGAŻOWANIE TWÓRCÓW W AKCJE CHARYTATYWNE. WAS TAKŻE ZACHĘCAMY DO PRZEKAZANIA DAROWIZNY DLA POTRZEBUJĄCYCH DZIECI.