Gimper i Blowek ruszają z przedsprzedażą autorskich książek

Gimper i Blowek ruszają z przedsprzedażą autorskich książek

Tomasz Działowy dołącza do grona twórców internetowych, którzy zdecydowali się na napisanie książki i współpracę z wydawnictwem Altenberg. Dzieło Gimpera nosi tytuł "Zdolny do wszystkiego" i zadebiutuje na rynku 12 grudnia. 


Pod koniec października opublikowaliśmy wpis informujący o zapowiedzi książek Grupy Filmowej Darwin oraz Rafała Gębury. Jak się szybko okazało, pierwszy z wymienionych projektów stał się hitem sprzedażowym wydawnictwa Altenberg.

Po ponad dwóch tygodniach wydawnictwo Radosława Kotarskiego ogłosiło współpracę z Tomaszem Działowym. Jej owocem jest oczywiście książka, której premiera odbędzie się już 12 grudnia. "Zdolny do wszystkiego" to najnowszy projekt Gimpera, a zarazem jego literacki debiut.

Jak możemy wyczytać ze strony Altenberg oraz usłyszeć z materiału Tomka - "Książka zawiera metody, dzięki którym uda Ci się sprytnie i umiejętnie wykorzystać zasoby Internetu do tego by pracować lepiej i wydajniej zarówno w regularnej pracy, własnym biznesie czy w ramach swojej pasji".W skrócie, "Zdolny do wszystkiego" to dziesięć lat doświadczenia Tomka zebrane w pigułkę i przelane na papier. Jeśli interesujecie się pozycjami ze stajni Altenberg, to zapewne nie trzeba dodawać, że książka zostanie wydana w sposób niezwykle estetyczny i przyjazny dla oka.

Wczoraj ruszyła przedsprzedaż "Zdolny do wszystkiego". Co można zyskać zamawiając książkę już teraz? Przede wszystkim pierwszeństwo w wysyłce po premierze (12 grudnia) oraz autograf Tomka. Zakupionym egzemplarzem wspieracie także fundację Pajacyk - każda zakupiona książka, to jeden obiad dla potrzebującego dziecka. Cena tytułu wynosi 49,99 zł.

W momencie pisania tego artykułu, zapowiedź autorskiej książki ogłosił także najpopularniejszy polski YouTuber - Blowek. Podobnie jak w przypadku Tomka, za jej wydanie odpowiedzialne będzie wydawnictwo Altenberg. Nowy projekt twórcy nosi nazwę "Zostań YouTuberem". Po co robić wideo? O czym nagrywać? Jak dobrze założyć kanał YouTube? Jak zaplanować dystrybucję i promocję wideo? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce Karola. Przedsprzedaż "Zostań YouTuberem" ruszyła z dniem dzisiejszym. Dokładnie tak jak w przypadku książki Gimpera, zostanie ona oficjalnie wydana 12 grudnia tego roku. Zamawiając ją w przedsprzedaży, możecie liczyć na dodatkowy podpis Blowka, który znajdzie się na jednej ze stron książki. Cena tytułu wynosi 49,99 zł.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.